Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban ez féltékenykedésnek számít vagy "jogom" van tudni szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem esett szó kizárólagosságról, gondoltam megkérdezem szexel-e mással is rajtam kívül, de nem akarom hogy úgy tűnjön hogy féltékenykedem vagy számon kérem.


Úgy érzem közöm is van hozzá meg nem is. Szerintetek?


2019. szept. 20. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nincs hozzá közöd. Mindenesetre megkérdezheted - mondjuk nem értem minek tennéd - de azt nem várhatod el, hogy válaszoljon rá, ha nem akar.
2019. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nincs hozzá közöd különösebben. A védekezés miatt esetleg jó tudni, hogy mennyire össze-vissza fekszik le mindenki mással is, de azt gondolom egy szexkapcsolatban amúgyis ésszerűbb gumival védekezni. Tulajdonképpen attól függ, hogy milyen viszonyban vagytok, hogy érdemes e erre rákérdezni. Hatényleg csak a szex és amúgy kb nem is beszélgettek, akkor kvázi a tested adod egy testért, semmi közöd hozzá, hogy ő a sajátját még kinek adja. Ha azért baráti viszonyban vagytok vagy hogy mondjam, akkor nem fog megsértődni, azon, ha ezt megkérdezed, de hogy egyik se fogja tolerálni, ha emiatt bezsólsz vagy ezen fennakadsz megsértődsz az tuti.. Szóval kérdezni lehet bizonyos helyzetekben, beleszólásod viszont semmi.
2019. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez csak szexkapcsolat, szerintem, nincs közöd hozzá.


De orvosi vizsgálat ajánlott és használjatok óvszert!


Fő, a biztonság!

2019. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez egy szokványos kérdés, és jó is ha tisztázzátok. Nyugodtan tedd fel.
2019. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Diavolino44 ***** válasza:
60%
Miért akarod ezt a kérdést feltenni? Ezt magadtól kérdezd meg inkább, valószínű azért mert többet akarsz, így érdemes abbahagyni.
2019. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ovszer nelkül szexelünk akkor ferfiként számomra az a MINIMUM hogy beszámol arról, hogy volt mással. Tisztelem a jogát, hogy mással is szexeljen, ő viszont tisztelje az enyémet, hogy nem akarok valami random lyuksógortól betegséget kapni.
2019. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6 Érthető, bár nekem az a minimum, hogy szexkapcsolatban csak és kizárólag gumival szexelnék, még akkor is, ha alapból szedem közben a fogamzásgátlót is.
2019. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

A gumi se véd mindentől pl herpesz.


Elég igénytelen retek aki olyan szexkapcsolatban van, ahol a masik fel massal is kefel.

2019. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Egy szexkapcsolat is lehet monogám,és a tartós az általában az szokott lenni.
2019. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem meg,hogy miért kell egyszerre több emberrel dugni. Oké,hogy csak szexkapcsolat,de a jó szex miatt járnak össze az emberek.
2019. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!