Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek nagyon gáz, ha egy pasi szeretne hozzád költözni? Bővebben:

Figyelt kérdés
Internetes társkeresőn ismertem meg a lányt. Jó pár levélváltás után volt már két közös randink is. Ő 23, én 25 vagyok. Szerintem össze illünk. A baj az, hogy Ő albérletben lakik, csak éppen egy távolabbi városban. Arra gondoltam, ha úgy alakulna, szívesen hozzá költöznék. Természetesen beszállnék az albérletbe, meg a rezsibe is. Ott keresnék magamnak állást, ahol lakik. Szerintetek mikor jön el az ideje egy összeköltözésnek? Hogyan hozzam ezt szóba, hogy ne legyen nagyon nyomulós?
2019. szept. 20. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hozd szóba, ha már legalább egy fél éve jártok.
2019. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Szia milyen napod volt? Nekem a szokásos, tudod, most váltok állást hogy közelebbre járhassak dolgozni ha hozzád költözöm.. micsoda?! Te nem is tudtad hogy hozzád költözöm? Akkor most már tudod, mikor lenne jó neked hogy segíts átvinni pár holmit?" Valami ilyesmi convestationt képzelelek el, de ennek k...a nagy pofon lenne a vége :)
2019. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne két randi után dobd be, ez enyhén creepynek hangzik. Mindenképp nyomulós.

Ha összejöttök és kölcsönös a vonzalom, úgyis szóba kerül, hogy ki hogy képzeli a továbbiakat.

2019. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jó ötlet, hogy segítséget kérnék tőle saját albérlet keresésében?
2019. szept. 20. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven elég lenne,ha mondanád neki,hogy a távolság ne legyen akadály,ha úgy alakulnak a dolgok,neked nem gond közelebb költözni.
2019. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel jönne valaki 2 randi után még onnan is elköltöznék ahol tudja hogy lakom nehogy megtaláljon.
2019. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez az első komolyabb lány az életemben és nem szeretném elszúrni. Ezért kértem ki előbb itt mások véleményét, mert néha hajlamos vagyok elveszteni az objektivitásomat. Nem akarok nagyon nyomulni, tisztességesek a szándékaim, nem vagyok pszichopata!
2019. szept. 20. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összeköltözés legalább fél év. Addig úgyis többször meglátogatod, napokat töltetek együtt, és majd akkor hozd fel a témát, ha már nem ilyen friss a kapcsolat.
2019. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ez az első komoly dolog, ha 2 randitok volt? Kicsit nyugodj le.
2019. szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki akarod használni ? Te kis csicska 😀
2019. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!