Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő egy olyan pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő egy olyan pasi aki szeretné ha barátnője kísérné orvoshoz? Összejönnétek ilyen pasival?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megyek a férjemmel dokihoz. Utál várakozni, ha nem vagyok ott vele, akkor képes 10 perc után hazajönni.
2017. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig felajánlom neki, hogy elkísérem, nekem is jól esne, ha felajánlaná, csak neki sajnos nem szokott eszébe jutni...
2017. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

komolyan ilyen "férfiak" vannak?!

mi a bánatos fszomat eszneka nők a mai alfahím, nyámnyila kis lofaszjoskákban?!

ez komoly? hogy neked van csajod?!


Drága kenyér...

2017. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én szívesen elkísérném. Nekem volt komolyabb egészségügyi problémám és tudom hogy lelkileg ez mennyire megterhelő és nagyon sokat számít ha van az emberrel valaki. Persze ha csak egy sima megfázásról van szó és a házi orvoshoz kell menni az mondjuk nem olyan amit ne lehetne egyedül, kivéve ha nagyon lázas vagy ilyesmi akkor oda is vele mennék.
2017. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, indokolt esetben nem gond: vagyis fél az adott beavatkozástól, valóban rosszul érzi magát, vagy a kezelés utáni állapota megköveteli a segítséget. Ha elvárná, hogy maradjak ki suliból vagy munkából teszem azt azért mert unatkozik és szórakoztatást vár egy rutin alkalmassági vizsgálat vagy tüdőszűrés előtt akkor felejtse el.
2017. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt elvárná, mindig, annak nem örülnék és nem is tenném meg, csak ha valami komolyról van szó. De pl fogorvoshoz minek kísérgessem, hogy én is ott üljek feleslegesen egy órát?

Amúgy valahogy kétlem hogy ez ismerkedési szakaszban felmerül, szóval az "összejönnétek ilyen pasival?" kérdést nem tudom értelmezni.

2017. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

"Mindig megyek a férjemmel dokihoz. Utál várakozni, ha nem vagyok ott vele, akkor képes 10 perc után hazajönni."


Mintha rólam írtál volna :D Nem szeretek egyedül várakoz-

ni, bár vadidegenekkel is elbeszélgetek, viszont hajlamos

vagyok megfogni magam, és eljönni 10-15 perc után.


Ebben semmi rossz nincs, addig is együtt van a pár, ennyi

időt igazán rá lehet áldozni a másikra. Vannak olyan isme-

rőseim, akikkel simán elmegyek dokikhoz, addig is végig

pofázzuk az utat/várakozást.

2017. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a pasik többsége ha beteg, visszavedlik egy 5 éves kisfiú szintjére, úgyhogy nem elítélendő.
2017. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát. Az akkora baj, hogy orvoshoz kell kísérni? Vagy rendszeresen kell órákat várakozni és ez a baj?

Ha csak beteg és még kér hogy kísérd el, te meg már ezt is így fogod fel akkor mi lesz később, ha problémák adódnak?

2017. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as versenyzőnek nem jutott nő? :D

Akkor ő tuti egyedül megy. :D

Egyébként a rendelők, meg hasonlók nem éppen vicces helyek, bárkinek jól jön a társaság. Nincs ebben semmi kínos.

2017. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!