Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 körüli lányok ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli lányok ismerkednétek egy ilyen fiúval? 25 F (Lent a többi)

Figyelt kérdés
Barna haj,kék szem 174 cm magasság,komolyabb mint a korabeliak jóval,müvelt van autója munkája kedves,romantikázni is szeret és komoly kapcsolatot szeretne egy komoly lánnyal!
2019. szept. 20. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

28 éves nő

2019. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lássuk csak, van szemed, hajad és teljesen átlagos testmagasságod is. Ezen kívül megtudhatjuk, milyen komoly gondolkozású vagy, ami abban nyilvánul meg, hogy 3 külső tulajdonságodon és egy autón kívül kvázi semmit nem mondtál magadról, csak odaböfögtél egy romantika szót. (Tényleg nagyon érett és romantikus lehetsz, csak úgy sugárzik belőled.)

Ja tényleg és 25 évesen munkád is van. Hoppá, ez már valami.

Egy főnyeremény vagy. :)


De most ennek a kérdésnek mi a célja? Fel akarod mérni, hogy egy átlagos nő szóbaállna-e egy átlagos férfivel, mert ehhez nem kell sok műveltség, hogy leessen, hogy igen.

Miért nem arról írsz miben különbözik az átlagtól?

2019. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


A spagettit kanállal eszem és a kávéba cukor helyett sót szoktam rakni továbbá szeretem a halmájat. És még valami, szent meggyőződésem, hogy még egy ötvenées nővel is lehet jó a szex, mert a jó szex nem kizárólag fiatal test függvénye. Ezzel kitűnök a tömegből.


Mivel ennyivel különbözök az átlagtól valaki akar velem ismerkedni? (22/F)

2019. szept. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 00:45


Na ezt már van értelme megkérdezni.


De annak a kérdésnek mi értelme, hogy van hajam, van szemem, orrom is és két karom. Van olyan lány aki ismerkedne velem?

2019. szept. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Ha fordítva lenne akkor más lenne a helyzet. Ha pl egy nő feltenne egy kérdést, hogy barna haja van, kék szeme, van orra és két lába és szeretnének-e vele ismerkedni, akkor pasik tucatjai dobálták volna meg privátokkal. Szóval ez van, ha nő vagy elég csak tudniuk erről és kapod halomra a privátokat, de ha férfi vagy akkor muszáj kitűnnöd a tömegből és valamit letenned az asztalra, csak akkor adnak neked esélyt kevesen (vagy még akkor sem). Pl én is sok mindenben kitűnök a tömegből, ellenben nekem sem szoktak visszaírni kb 90%-ban.

2019. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!