Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-20 év körüli fiúk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 év körüli fiúk egy szórakozóhelyen ismerkednétek egy lenti leírásban szereplő lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagy mell (kb. C-kosar), vékony alkat- és derék, szép smink -ami a szemeket hangsúlyozza-, szép fogak, kicsi, kerek fenék, és az öltözet: kivágott rövid ujjú, feneket takaró póló, testhez álló legginggsszel.

Ilyen lányhoz odamennétek?


2013. jún. 28. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ja.
2013. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen de nem hiszem hogy szexnél többet akarnék....
2013. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én minden lányhoz odamegyek aki megüti az alsó középkategória szintjét. Szóval valszeg.
2013. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, mi fiúk nem szeretjük a jó csajokat. 18/f
2013. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
magyarul az agonvakolt diszp*csákat keresed akik jól mutatnak a fényképeken...
2013. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kocsmában elhívnám csocsózni, a leírásod alapján lehet külsőre nincs vele baj :) Azt nem szeretem, amikor hatalmas csajbandákba vannak az ilyen lányok, mert akkor nehéz kicsalogatni a 'barátnők' gyűrűjéből.
2013. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezekkel a tulajdonságokkal lehet szép is valaki meg csúnya is, amíg nem látjuk pontosan milyen addig nem tudunk biztosat mondani
2013. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mintha a páromról írtál volna, igen, ha hosszabb távra tervezel egy lánnyal akk ő a megfelelő személy.
2013. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elmegy szerintem.
2013. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez eddig rendben,de engem nem igazán ez érdekel,hanem a lelke.

Ha az nem olyan,mint kéne,akkor nem fog kelleni.

2013. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!