Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozósnak hazudja magát?

Figyelt kérdés

Munkatársam, egy eléggé visszahúzódó de rendes srác. Ha kérdezzük hova megy hétvégén, azt mondja csajozni fog. Vagy történeteket mond hogy milyen randin volt, pedig tudjuk hogy otthon volt végig mert láttuk. Mondjuk elég gyakran szóbahozzák mások azt, miért nincs barátnője?! 8 éve vagyunk munkatársak (2 cégnél is) de még nővel nem láttam őt úgy. Mondjuk az nagyon látszik rajta hogy ki tetszik neki (nem meleg) de sose próbálkozik be. Bár az is igaz, hogy nem lenne esélye senkinél, szokták beszélni a csajok a konyhában.

Miért mutatja magát csajozósnak ha nem is az? Azt hiszi ez az elvárás felé? Megkértem múltkor hogy segítsen nekem a ház körül valamiben és akkor is azzal ment el, hogy lesz egy randija, egy közös barát meg látta őt miközben egyedül ült a duna parton.


2019. szept. 21. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ÉS miért foglalkozol ennyire vele, Neked tetszik és ezzel a ház körüli izével akartál volna kicsit kezdeményezni, vagy mi?


Vagy csak simán csámcsogtok szerencsétlen gyereken mert incs jobb dolgotok/életetek nektek sem,mint vele foglalkozni??


Egyébként meg:

" egy közös barát meg látta őt miközben egyedül ült a duna parton"

- lehet késett a lány és ott találkoztak volna

- vagy lemondta előtte de ő már úton volt/vagy ott volt

- vagy a lány előbb elment, akármi


Alapból én pl ha nincs programom általában nem sétálok ki egyedül,a Duna partra, persze ez sincs kizárva.



Másrészt:

-"Mondjuk elég gyakran szóbahozzák mások azt, miért nincs barátnője?!"

- "Miért mutatja magát csajozósnak ha nem is az? Azt hiszi ez az elvárás felé? "


- Mintha nem ezt tennétek felé... Itt írtad le, majd bekérdezed.. Legalább az egyértelműt amit ti csináltok lásd át, az ok, hogy a srác fejébe nem látsz bele...

2019. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak viccel, mert mindig baszogatjátok
2019. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ciki lenne azt mondania hogy egész hétvégén otthon volt egyedül,ezért bekamuzza ezt,hogy békén hagyjátok.
2019. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

És ti miért nem hagyjátok békén?


Mi közöd hozzá?

2019. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem normális az ilyesmi szerintem. Meg hogy hazudik! Nekem nem tetszik, ő ajánlotta fel, hogy tud betonozni.
2019. szept. 21. 11:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudjatok hogy lúzer nem? Minek kell rajta viccelődni ?
2019. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ÉS továbbra is, mi közöd/közötök hozzá?


Szerintem semmi, és ez sem normális, hogy kiírod ide a gyakoria... Neked is sok és tartalmas életed lehet. Ha már tit tartunk. ;)

2019. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És te szombat délelőtt ezen gondolkozol?

Nincs jobb dolgod?

Én sem értem. Ha bejön nyiss felé, ha nem jön be, akkor mit foglalkozol vele.


Jól meg van áldva a munkatársaival..

2019. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz hogy lenézitek őt ezért. Ahelyett hogy barátkoznátok vele és elfogadnátok,netalán segítenétek neki, hátha nem lenne magányos. Nem tudhatjátok mi van a háttérben. Persze az sem normális amit ő tesz, de minden bizonnyal okkal teszi.

Tipikus ítélkezés mások felett. Amit nem ismersz azt nem veszed figyelembe.

Jómagam is hasonló vagyok, és sosem volt igazi mély barátságom, párkapcsolatról meg inkább ne beszéljünk. Ha akarod majd priviben megdumáljuk de maradjunk annyiban hogy köze van a szülői háttérhez is.

2019. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom eleve problémás számára az ismerkedés, és szomorú amiért nincs barátnője.


Mindennek tetejébe néhány bunkó paraszt folyamatosan számon kéri, hogy lett-e már csaja, de még kukkolják is, ellenőrizgetik.


Szegény próbál titeket valahogy lerázni magáról, abban a reményben hogy végre nyugta lehet.


(plusz ha miattatok stresszel, úgy még nehezebb csajoznia)


"Azt hiszi ez az elvárás felé?"

"Mondjuk elég gyakran szóbahozzák mások azt, miért nincs barátnője?!"


Igen.

2019. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!