Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nagy csajozósnak hívnak, miért nem veszik figyelembe hogy 21 éves koromig szűz voltam? Az érdekel mit is kezdhetnék magammal ebben a helyzetben, hogy jobb legyen

Figyelt kérdés

Láttam a mai napig legjobb barátaimat hogy már 14-15 éves koruktól vagy össze-vissza kefélnek, vagy már akkoriban életük egy nagy szerelmével vannak, én meg emlékszem még sokat is sírtam este a szobámban egyedül, hogy engem miért nem szeret senki.


Sosem a kinézetemmel volt baj akkor, inkább a belsőmmel hogy nem voltam eléggé tökös, magabiztos, kezdeményező, jó dumás. Utoljára 20 évesen voltam szerelmes és akikbe azzal bezárólag tizenéves koromban, azok közül egy sem viszonozta soha és értek durva elutasítások is (pl "Undorodom a gondolattól hogy veled legyek.") Rohadtul van bennem a mai napig az, hogy be kell pótolnom az akkor kimaradt időt.

Néha szégyellem magam, mert voltak már kb egy kézen megszámolható lányok, akiket tényleg megbántottam, de aztán az is eszembe jut hogy kapják be, mert engem is végig szívattak egész 13-14 éves korom óta, és akkor engem meg lehet?


Valahogy tudom hogy nem jó nekem amit most csinálok, de amiket fentebb írtam érzések azokat nem tudom elhagyni és már szerelmes sem voltam jó néhány éve. 20 csajjal szexeltem, +2 volt aki csak leszopott.

25/F


2018. máj. 19. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mit szeretnél tőlünk.
2018. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
81%

Az a baj veled kreténkém, hogy nem azokat bántod meg, akik téged bántottak.


Akiket megbántottál, ők neked mit ártottak? Valószínűleg semmit.


Semmi sem jogosít fel arra, hogy olyanokat bánts meg, akik neked nem ártottak semmit. Azzal védekezni, hogy téged is bántottak korábban szánalmas. Nagy durván szánalmas.


Egy büdös nagy pofon kellene neked, hogy hiába voltál a szenvedős oldalon, mióta átkerültél a másik oldalra, te is ugyanazt csinálod az emberekkel.

2018. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első körben hagyd abba a rinyát és szedd össze magad. Nem te vagy az egyetlen a világon akit szívattak és akivel szemetek voltak. Engem is bántottak gyerekkoromtól kezdve, egész gimin át. Mégsem szándékoztam bántani emiatt teljesen ártatlak férfiakat, sőt senkit se. 20 évesen összekaptam magam, dolgoztam a személyiségemen, ma már menyasszony vagyok, anélkül, hogy végigment volna rajtam 20 ember... Fejben dől el a dolog, ha így hat rád némi kis nehézség akkor nem vagy valami stabil értékrenddel rendelkező egyed, nyilván így nem is leszel szimpatikus a lányoknak. 26/N
2018. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

"akiket tényleg megbántottam, de aztán az is eszembe jut hogy kapják be, mert engem is végig szívattak egész 13-14 éves korom óta, és akkor engem meg lehet?"


Azokat a lányokat bántottad, akik neked szóltak be? Ha nem, akkor sajnos egy görény vagy.


Mielőtt felfortyanó dühödben elkezdenéd a szokásos litániát még egyszer mondom: Ha téged a Mari bántott akkor ezért a Katit büntetni alávalóság. Játssz el a gondolattal, ha valaki azért lukasztaná ki a kocsid kerekét, mert egy ugyanolyan színű autóval ütötték el a kutyáját. Kezded kapiskálni miért csúnya dolog amit csinálsz?

2018. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Már eleve ez a számolgatás, hogy 5+2 szopós csajod volt.. aztán jön hozzá, hogy direkt fsz vagy a nőkkel, mert 13 éve téged megbántottak éretlen gyerekek.. hát barátom, nagyszerű ember vagy.
2018. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt utálom a gyakori kérdésekben hogy segítő válaszokat nem adnak, hanem csak kihasználják a lehetőséget hogy lehessen elítélni és szidni valakit. Abból mi lesz jobb hogy elmondjátok hülye vagyok, ha már én is tudom?


De hogy változtassak? Mit csináljak hogy jobb legyen? Hogy eltűnjön belőlem az üresség? Hogy elhiggyem hogy engem szerethet egy nő? Hogy ne akarjam kompenzálni az elmaradt időt és szűz éveket azzal hogy minél több lánnyal szexelek? Ezek a kérdéseim és ezekre a válaszok lennének a segítő válaszok. Köszi előre is!

2018. máj. 21. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Mások meg arra vágynak, amire te.

Szóval elsőnek azt lenne jó átgondolni, hogy biztos rossz, ha csak szexelgetsz nőkkel?


Utána pedig az elvárások. Valószínűleg sok csajszi akarna veled komolyabbat is. Nem lehetsz rossz a nőknél, ha ennyit meg tudtál szerezni. Egy szerelemnek a vonzalom az alapja. Jó vagy benne. Menni kell előre, ismerkedni, a többit pedig megoldja az idő... előbb-utóbb csak találsz olyat, akit szerethetsz és viszonzott 😉


Ennyi... nagy lutri a párkapcsolat. Mindenkinek.

2018. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!