Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Titeket zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavarna, hogyha a párotok ilyen lenne?

Figyelt kérdés
Baba arcom van sokak szerint amit nem szeretek,hogyha megjegyeznek mert számomra valahogy olyan érzés mintha nem lennék emiatt nőies pedig mindenki csak kedvességből mondja mivel azt állítják, hogy jól áll.A koromhoz képest mindenki fiatalabbnak nézz az arcom miatt.Nem szokásom sminkelni magamat de már gondolkoztam rajta,hogy hátha dobna egy kicsit az arcomon és nem mondogatnák folyton,hogy de cuki baba arcod van.A barátomnak elvileg nagyon bejön,hogy baba arcom van csak én nem tudok valahogy megbékélni vele.Nem ismerkedési szempontból írtam ki ezt a kérdést mivel említettem,hogy barátom van. Csak érdekel más fiúk véleménye is,hogy ti mit gondoltok a baba arcról?

2019. szept. 21. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Fénykép nélkül nehéz bármit mondani erre a kérdésre.
2019. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek bejön, van, akinek nem. Ugyanúgy, hogy valaki a vékony, más a sportos, a harmadik pedig a telt alakra gerjed.

Párodnak tetszel, ennyi külső megerősítés legyen elég. Ha te nem tudsz megbarátkozni vele, azon pár random arctalan ember véleménye nem fog változtatni. Inkább magadban tegyél rendet, fogadd el, amid van, és hozd ki belőle a legtöbbet, hogy jól érezd magad.

2019. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második a tanácsot.(:
2019. szept. 21. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha a párom egész nap azzal foglalkozna, hogy babaarca van..

Azért van veled, mert tetszel neki, a többi ember véleménye meg mit számít?

Gondolj bele, ha nem hiszed el, hogy tetszel neki, akkor azzal azt sugallod, hogy ő azért van veled, mert másnál esélye se lenne. Ezt nem szereti egyetlen férfi sem.

Plusz tapasztalatból mondom, ha egy nő ezerszer felhoz valamit, ami eleinte nem zavart, akkor egy idő után elkezd zavarni. Folyamatosan negatív dolgokat ültetsz el a fejében tudat alatt magadról és arról is, hogy mit gondolsz róla. Na ez az, ami baj lehet idővel, nem a babaarc.

2019. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!