Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket zavarna, ha a nő nem "körbeugráló" típus?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy nő, aki

- nem küld 8000x szívecskés szmájlit, meg egyéb rózsaszín cukormázas emojit chatelés közben,

- nem liheg körbe benneteket, mint egy hiperaktív kölyökkutya, van "magánszférája",

- nem írkál ki közösségi oldalra minden percet, "most eszek a szerelmemmel", "most itthon vagyunk az életem értelmével",

- stb.

Titeket ez zavarna?


2018. jún. 29. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Zavarna, ha ilyen lenne meg az is, ha ennek ellentéte. Az sem jó, ha egy jégkocka.
2018. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2018. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván zavarna, ha egy nő normális ember módjára viselkedik.. tiszta gyalázat.
2018. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez a felnott rovat, nem a tini.
2018. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem az zavar, ha nem körbeugráló, de az igen, ha nem tudna rajongani értem, vagy ha rajong is, képtelen lenne valamiképp kimutatni.
2018. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, ennyire azért én sem igénylem a törődést, nyálasnak tartanám.
2018. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan ostoba ez a kérdés...


Ép ember nem akar egy mániákus párt maga mellé. De azért ha lefinomítjuk ezt a kérdést úgy, hogy :

-Nem küld hangulatjeleket, amik segítik értelmezni a szöveget és kifejezni az illető mondandóját írásban (1-1 emojit sem)

-Nem örül a párjának, nem hiányzik neki néha, nem ugrik a nyakába, ha több ideje nem találkoztak, annak ellenére, hogy elvan egyedül és nem hívogat 2percenként

-Nem vállalja fel a kapcsolatot olyan minimális szinten sem, mint egy közös kép vagy a családi állapot megváltoztatása (mást viszont megoszt és van is profilja)


Akkor ott szar van a palacsintában. Legalábbis én nem tudnám elhinni, hogy szeret, mert annak oka van, hogy nem örül nekem és hogy kintről a profilja alapján szinglinek látszik. De kinek mi.

2018. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ilyen és van párom, aki szintén nem ezt várja tőlem. Valamint a környezetemben lévők sem ilyenek, szóval ez nem gondolnám, hogy ritka lenne, tehát igen, van olyan akit ez nem zavar. Szerintem egy normális, értelmes felnőtt ember nem viselkedik úgy, mint egy általános iskolás dilinyós tinilány, aki megtalálta élete szerelmét, akivel már kemény 5 napja együtt vannak és ezt világgá is kell kürtölni.... Én is használok emojikat, de soha senkinek nem szoktam millió szívecskés puszidobálós, csókos stb. cuccokat küldözgetni, ahogyan nem szoktam nyálas szappanoperás idézeteket sem küldözgetni, megosztogatni és nem is lógok 0-24 a párom nyakán. Nem ettől lesz jó és működőképes egy kapcsolat. Ettől még szeretem, ettől még fontos számomra és ettől még érdekel, hogy mi van vele, szívesen beszélgetek vele és szánom rá a szabadidőmet, csak nem viselkedek úgy, mint egy hormontúltengéses tini.
2018. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!