Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kiköltözöm Japánba, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiköltözöm Japánba, akkor tudok ismerkedni nem csak japán fiúkkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék Japánban élni, legalább egy ideig.

Ott kinn van esélyem gaijin (európai vagy amerikai esetleg magyar) fiúkkal is ismerkedni, vagy ők mindenképpen a japán lányokat fogják keresni?


23L



2019. szept. 21. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok a cserediák, tehát elméletileg, ha sokat mész emberek közé, van rá lehetőséged, igen.

Ám a japánok igen szeretik a magyarokat, a rokonaiknak tekintenek minket.

2019. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem nagyon élnek külföldiek, vagyis csak nagyon kevés. A japánok nem olyan bohócok ilyen téren, mint az EU, hogy beengedünk mindenkit csak úgy, ott keményebb szabályok vannak.
2019. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagy nem 13. Talán értelmesebb lenne ezeket az irreális tini ábrándokat valós elérhető célokra cserélni.
2019. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy hihetetlen, hogy az egykori animegörlök akik ezelőtt 10-12 évvel rászoktak a nárutóra még mindig ki akarnak menni és elhiszik, hogy japán olyan, mint a gagyi animék világában.


Bár ha igen, akkor ezt a figurát keressétek meg pls, akarok röhögni egyet:


[link]

2019. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Több esélyed van egy kint élő külföldivel, mint egy japánnal. Nagyon kedvesek a japánok, és udvariasak, de nem szeretik az idegeneket.
2019. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Milyen tini ábránd? Milyen irreális célok? Az itt kommentelők honnan veszik, hogy nincsenek igazi céljaim és az, hogy én kimenjek megismerni egy másik kultúrát nem normális cél? A kérdésem sem erre vonatkozik, nem is értem egy-két ember miért érzi akkora szükségét, hogy kioktasson. Kinyílt a világunk, van lehetőség utazni bárhova, hát miért ne tennénk?


Szeretnék dolgozni ott egy ideig, megismerni az országot, mert szeretem és érdekel.

Egy szóval sem mondtam, hogy örökre ott akarok élni, lehet nem is fog tetszeni, ez is benne van a pakliban.

2019. szept. 21. 21:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Japánba kimenni dolgozni nem olyan, mint mosogatni pár évet Angliában. És nem a távolság vagy a nyelv ismeretének hiánya, hanem a munka szempontjából. Ott nem fognak téged alkalmazni, ha csak nincs olyan speciális szaktudásod, amire nem találnak japánt. Amúgy meg nem fogják jó szemmel nézni, hogy az országukban lébecolj.
2019. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kinti munka nem móka és kacagás, egy országban sem az. Természetesen nem nyelvtudás nélkül képzelem el a Japánban való munkát. Értelmiségi munkára ott kevés lehetősége van egy külföldinek, hiába van diploma. Viszont vannak munkák, amikre gyakran vagy kifejezetten gaijinokat keresnek,természetesen nekem is ezek jönnek szóba🙂
2019. szept. 21. 21:54
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Attól, hogy ezt az egy szót használgatod, még bilibe lóg a kezed.
2019. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem is ismerkedhetsz, ha akarsz. Hátha mindketten hazatalálunk.
2019. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!