Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, ha nagyon bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha nagyon bele vagyok zúgva Dr. Farkas Flórián politikusba?

Figyelt kérdés
Egy hétköznapi embernek lehet szerintetek nála esélye? Annyira sármos és jóképű!
2019. szept. 25. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gypsy,sumák,cigó.
2019. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy rendezvényre :)
2019. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el az életrajzát. Büntetőeljárások:

1975 és 1982 között háromszor ítélték el, felfüggesztett és végrehajtandó szabadságvesztésre egyaránt.Azonban Göncz Árpád köztársasági elnöktől eljárási kegyelmet kapott, így a bírósági tárgyalás elmaradt. A kegyelmi eljárás iratait 30 évre titkosították.

Híd a munka világába foglalkoztatási szövetkezet 2014 márciusában alakult, elnökének pedig Farkas Flóriánt választották. A szövetkezet mintegy ötmilliárd forintnyi uniós forrást használhatott volna fel roma származású munkanélküliek álláshoz segítésére. Ehelyett, az uniós pénzekből kétszázmillió forintért irodaházat vásároltak a Gellérthegy utcában, valamint tíz használt gépkocsit vettek bérbe fél évre, darabonként közel hárommillió forintért.

Ha ezek utaán is vágysz rá lelked rajta.

2019. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vallj szerelmet; ha nem tud az erzeseidrol, akkor nem is tudja őket viszonozni....
2019. szept. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Szavazz rá
2019. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj már!Poénnak szántad, ugye?Hogy sármos...fura ízlésed van pasik terén ha annak látod.

Nem vagyok rasszista, hozzáteszem, mindettől függetlenül írom,hogy semmi vonzót nem látok Benne. Az eszéről meg ne is beszéljünk.

Egyik kőműves ismerősömnél volt régebben munkás. Nem tudom oda mennyire felelt meg, de szerintem semmire nem alkalmas.

És Dr.? Komolyan?

2019. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!