Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Láttátok már? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok! Láttátok már? Ha igen, hogy tetszett? Szerintetek gáz, hogy majdnem belezúgtam egy negyvenhez közeledő emberbe?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam itt egy anyukáról, aki nem tudta eldönteni, hogy a férje vagy a gyereke mellé álljon-e, ugyanis a lánya el szeretett volna menni egy lovas show-ra, de végül nem derült ki azt hiszem, hogy elmentek-e.

Azon a héten én is a Balatonnál (déli parton) nyaraltam a családommal, és annyira felkeltette az érdeklődésemet ez a show, hogy meggyőztem a többieket és mi is elmentünk. Életemben először voltam, de egyszerűen hihetetlen és lenyűgöző volt. Az a lovas akrobata, Richter Flórián meg... Te Atya Úr Isten! 15 éves létemre, hááát, elég jól néz ki. :) :D De a műsor is fantasztikus volt, megérte elmenni!

Akik voltak már ezen a lovas shown, hogy tetszett? Ti is hasonló élményekkel jöttetek el? És szerintetek nem ciki, hogy ennyire bejön ez az akrobata nekem is? :D



2013. aug. 8. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Van fia az korban hozzád illőbb inkább :)
2013. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóra tudok válaszolni... Szerintem mindenkinek van egy ilyen korszaka mikor egy jóval idősebb ember jön be neki.
2013. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, lehet hogy van, de azért érdekes, mert soha nem voltam ilyen rajongó típus (mondjuk szeretek színházba járni, de azt sem a színész, hanem inkább a színdarab miatt), most meg hirtelen egyik pillanatról a másikra, egy előadás után belezúgtam ebbe a férfiba. Napokig olvasgattam róla, cikkeket kerestem az interneten, sőt, a kézzel írt naplómba is ragasztottam egy képet róla (tudom, sokaknak ez gyerekes vagy nevetséges).


Első válaszoló! Van fia, tényleg? Talán az a fiú, aki a műsorban is szerepelt? Ha igen, akkor nem lehet több 10-12 évesnél.

2013. aug. 8. 19:13
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, hogy melyik linket kell bemásolnom, így megpróbálom mindet, hátha. Róla lenne szó. :)


[link]


[link]

2013. aug. 8. 19:16
 5/7 anonim válasza:

Még jó hogy bejön,hiszen rohadt szexi:DDD nekem is bejönnek az idősebb pasik, színészek, rocksztárok leginkább.:D mondjuk nálam ez inkább apakomplexus..:)

16/l

2013. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is voltam már belezúgva idősebb pasiba...én konkrétan Kurt Yaegerbe vagyok "szerelmes" jó ideje...hmm..:$ régen meg Chester Benningtonba voltam xd

15l

2013. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Volt egy 14 éves lány ismerősöm aki belezúgott Kozso-ba.
2015. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!