Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tetszenek a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek a legtöbb férfinak a filigrán nök?

Figyelt kérdés

Söt , minél pocakosabb egy pasi , annál inkább szereti a kimondottan sovány nöket .

Mármint persze sokan élnek ” telt ” nökkel , de általában mihelyst opcióik lesznek a pasiknak , lecserélik a telt társukat

Eszrevettem , hogy peldaul en csinos voltam , vagy ha volt 5-10 kiló túlsúlyom akkor hiaba sminkeltem es van babaarcom, es szepen öltöztem , a pasiim lecseréltek 49 -52 kilós nökre , mar amelyiknek volt sok valasztasi lehetösege

Tudom hogy ez kényes téma , mint a farokméret , és sokan mondjak majd , hogy nekik épp hogy a telt tetszik

Én leéltem 43 évet es azt tapasztaltam , hogy a pasik imadjak , ha egy nö vekony , tehat csak siman csinosnak lenni nem eleg



2019. szept. 27. 11:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Én nem ezt tapasztaltam. Azok cserélnek nőt l, aki képtelen az elköteleződésre és tök mindegy a súly. Akinek viszont sokkal fontosabb az ember és nem a test a lényeg, az elél egy nővel is évtizedekig. Persze ha a nő egy felszínes πcsa, se humora, se stílusa, se semmilye, azt mindenki dobni fogja, mert nincs semmi, amivel emberileg meg tud fogni egy értékes manust. De ez visszafelé is érvényes.
2019. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Én csak 31 évet éltem le és én azt tapasztaltam, hogy ha szeretek valakit, akkor nem tudom dobni azért, mert felkúszott 5-10kg. Jézusom. Meg sem fordulna a fejemben. Persze nagyon sokat számít, hogy mozog mellé, ad magára stb. Igen olyan előfordult, hogy felkúszott 15kg és kiábrándultam belőle, de nem a súlya miatt, hanem amilyen lett tőle, kvázi teljes önsajnálatba merült és minden ami korábban élvezetes közös program volt, biciklizés, kocogás, túrázás, ezek elvesztek és csak az önsajnálat maradt. És ezt nem bírtam.


Persze más kérdés, ha nincs szerelem. Igen, akivel kapcsolatban nem érzek szerelmet, azt lelkiismeret furdalás nélkül ott tudom hagyni, ha felkúszik 10kg.


Viszont én vagyok olyan korrekt, hogy vastagon elkülönítem a komoly kapcsolatot attól, hogy jól esik szimplán, hogy nem vagyok egyedül és van szex.


A másodikat könnyű kialakítani, az elsőt borzalmasan nehéz és olyan értékkel bír, amit nem dobnék el ilyen marhaságok miatt, mint hogy éppen 5kg-val több vagy nehezebb a súlya.


Szerintem te nagyon rossz helyen keresgélész,ha ez a tapasztalatod.

2019. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Én egy nagyon szines egyenisegu nö vagyok , humoros , nyilt , vidam, apolt , szeretem az eletet . Mindig melles voltam , van derekam csipöm, 69 kiló vagyok , a normál bmi felsö határán , 167 magas

Mégis vesztetttem mindig , a szurke kis vaságyastól 30 kilós nökkelszemben

2019. szept. 27. 12:12
 4/26 anonim ***** válasza:
44%

Azért szeretem őket mert vékonyak, aranyosak és azt sugallják, hogy meg kell védeni őket.


A magabiztos, haladó gondolkodású nők például alaktól függetlenül se tetszenek, mivel nincs meg az az érzésem hogy szükségük lenne bárkire, ergó egyedül is megvannak és úgyse kellek én oda.

2019. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Én marhára nem ezt tapasztalom férfiként.

Ha téged minden pasid lecserélt, miután felszedtél plusz kilókat, akkor nem a kinézeteddel volt a probléma, csak simán egyik sem bírt elviselni hosszú távon.


Egyébként 43 évesen nagyon gáz az írásképed, talán ez (is) az oka annak, hogy csak dugtak egy ideig, de mutatkozni senki nem szeretett volna veled hosszabb ideig.

2019. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó , ha valaki kapcsolat alatt szed fel kilókat , hanem ismerkedéskor ha sovány , vagy telt

Nem vagyok elviselhetetlen , se dominans

2019. szept. 27. 12:23
 7/26 anonim ***** válasza:

162 centi és 57 kiló vagyok, nincs mellem, sem ráncaim. Nagyon sokan beszólnak, hogy sovány vagyok.


1 kezemen megtudom számolni, hogy 15-35 éves korom között hányan próbálkoztak.

2019. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nézegetheted a BMI határokat. Senkit nem izgat a BMI, a normál tartomány nem azt jelenti, hogy tetszenie kell bárkinek is, hanem egy iránymutatás, mert ha kijössz ebből a zónából, akkor egészségügyi kockázatokat jelent.

Egyrészt gratu, hogy a testsúlyod nem okoz eü-i kockázatot, másfelől én nem venném készpénznek ezt az indexet.

Amikor a közepe felé voltam, akkor hordó hasam volt, hogy poén forrás volt haverok között. Most a BMI tetejét súrolom és sokan azt mondják "látom lefogytál picit"..

Persze nem a tévé nézés miatt van.


És ez csak a külsőségekre a reakcióm, mert felhoztad a BMI indexet ennél messze fontosabb kérdéskör pl a jellem.

2019. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Rockarc ***** válasza:

Senkire nincs rairva, hogy hany kilo. Az, hogy lecsereltek, az fuggetlen attol, hogy ki lett az utod. Es igen, nem meglepo, ha a vekonyobbak fele fordulnak az emberek. De szoktak panaszkodni olyan nok is, hogy "lecsereltek" oket csunyabbakra. Szoval erdemes szetvalasztani a kettot, mert nincs ok-okozat osszefugges a ketto kozott. Legalabbis ha normalis ember mellett eltel. A lecsereles az javareszt a belsonek koszonheto.


43F

2019. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Valóban, ha megnézel egy társkereső oldalt, szinte kivétel nélkül az összes pali a vékony, sovány, átlagos, esetleg sportos kategóriában keres, sokan max. 55-60 kilóig.

Pedig egy nem kövér nő is rögtön 70 kiló, ha már erősek a csontjai, izmos, nőiességében telt.

A kövér palik szinte mindig a vékonyat, az ellentétüket keresik.

Mindig is voltak alkat trendek, ezt is a többség követi, mint mindent, de egyébként természetesen vannak eltérések, hogy kinek mi a vonzó...

2019. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!