Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy azok a lányok akiknek tetszek nekem tetszenek viszont akik nekem tetszenek azok közül egyik sem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
és amióta az eszemet tudom nem volt ezalól kivétel
2019. szept. 13. 17:05
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok válogatós nem csak a szupermodell népszerű csajokhoz vonzódom, húsosabb lányok is bejönnek
2019. szept. 13. 17:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá erre.


Ez nem ennyire egyszerű. Lehet hogy csomó olyan lánynak sem jössz be, aki nem tetszik neked. Vagy olyannak is bejössz, aki neked is bejön. Engedd el. Ne görcsölj. Az élet nem a te szabályaid szerint zajlik, ne a te törvényszerűségeid érvényesülnek, hanem fordítva. Amit pedig kiírtál, az a te törvényszerűséged, azt te szűrted le néhány tapasztalatból, pedig lehet, hogy baromira nem így van.

2019. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet csak én veszem rosszul a jeleket, csak az én fejemben van ez így?
2019. szept. 13. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy hány éves vagy.

Ha még csak 20, akkor reménykedhetsz még, hátha összetalálkozol egy olyannal, akivel megvan a kölcsönös vonzalom.

Ha viszont már 30, akkor be kell látnod hogy túl magasan van a léc és akiknek bejössz, azokkal vagy egy szinten :(

2019. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hiba az ön készülékében van! Szerintem igaza lehet az előttem szólónak. Vagy külsőleg, vagy belsőleg nem érsz fel azokhoz a nőkhöz akik neked tetszenek. Nézz magadba! Önismeret, önkritika. Nagyon hasznos dolgok.
2019. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!