Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag férfiak milyen elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfiak milyen elvárásaitok vannak afelé a nő felé akit barátnonek elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Elég ha szép és igényes vagy mi kell meg?
2019. szept. 27. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

> Elég ha szép és igényes vagy mi kell meg?

Nem, nem elég... Ha szép és igényes, akkor szexre jó.

2019. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerinted a “gazdag férfiak” egy homogén halmaz? Az elvárások nem pénz-, hanem egyénfüggőek többnyire...
2019. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 akkor mi kell még neked ahhoz hogy baratnőnek is jó legyen.

#2 kötöszködni nem kell idejönni inkább a kérdésre válaszolj.

2019. szept. 27. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Gazdag pasira vadászol?
2019. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

> #1 akkor mi kell még neked ahhoz hogy baratnőnek is jó legyen.

Első körben az, hogy ne feltételezze, hogy csak a kinézete, megjelenése számít. Utána jönnek az ilyenek, mint intelligencia, műveltség, megfelelő helyesírás. Na meg persze hűség, empátia, széles érdeklődési kör, és társai.

2019. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Kötöszködni? 😂

Lány vagyok, elnézést, hogy bátorkodtam írni a kérdéshez.

De akkor válaszolok is: ha gazdag férfi lennék, minden bizonnyal fontos lenne az intelligencia és a helyesírás, ami a te soraidból sajnos nem sugárzik kimondottan.

2019. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem árt, ha szereti a kötözést, játékos fenekelést. És úgy tesz, mintha élvezné, ha hátrabilincselt kézzel lesz..hat.

De ha csak a pénzre utazol, inkább fizetek óra díjat, akkor kisebb az esélye, hogy a barátnőm megtudja ;)

2019. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fogadja el azt amit kap tőlem és ne akarjon.
2019. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szép és nagy melle legyen.

Más nem érdekel , túl vagyok már váláson, túl vagyok azon a probalkozason hogy közösen 1 irányba toljuk a talicskat.


Jelenleg a feleségem itthon van a gyerekkel nekem meg a titkárnőm a beszélgető partnerem neha az újításokat is vele beszélem meg, többet tud rólam mint bárki más.

A feleségem meg szép, és 4 év után be tudja kapcsolni a sütőt :) a mosogatógép még bonyolult neki de kit érdekel.

2019. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kapcsolatra akkor, ha úgy érzem ő a másik felem és tökéletesen kiegészítjük egymást.

Ha megtalálod a lelki tarsad nem a külső vagy a vagyoni helyzet az elsődleges.

2019. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!