Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti elfogadnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elfogadnátok, járnátok egy olyan fiúval aki kancsal? 28éves srác vagyok, aki a születése óta kancsal. Eddig elég nagy hátrányban voltam az ismerkedés terén.

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Most sokan álszenten azt fogják mondani, hogy igen. Pedig mint tapasztalod, nem, nem járnak ilyen férfival.

Nekem sokkal kevésbé látványos betegségem van, de amikor kiderül velem is megszakítják az ismerkedést.

Ez van. Besz..tuk.

2019. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

A kancsalság egy JÓL megválasztott klinikán akár lézeresen műthető, nem is nagy durranás, vagy szemüveggel korrigálható.

Én is születésemtől kancsal voltam, megműtöttek, a kutya nem tudja rólam és kifejezetten sikeres NŐ vagyok.

2019. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

A kancsalsági műtéteket ma már a portások csinálják, annyira rutinműtét.

Én biztos nem járnék kancsallal és nem azért mert kancsal, hanem mert igénytelen. Ahogy nem járnék fogatlannal, vagy gombás körművel sem, mivel mindegyik ellen lehet tenni!

2019. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És miben vagy sikeres? ismerkedés terén vagy szakmában? ez kissé kétértelmű.A szakmában én is sikeres vagyok,arra nem panaszkodhatom.A kancsalságot nem lézerrel műtik....ezt egy orvos mondta,mert már tervben van a műtét.Csak érdekel az ismeretlen emberek véleménye,ez ügyben.
2019. szept. 27. 11:17
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

#4

Mivel a felnőtt párkapcsolatokba írtad ki, nem gondoltam, hogy a szakmai részt ide tudod keverni!

A szakmámban is sikeres vagyok, sőt jól is főzök!:D ... de maradjunk a párkapcsolatoknál, arról beszéltem!

Egyes kancsalságot műtenek lézerrel - nézz utána - bár engem hagyományos módon műtöttek a Semmelweis Egyetem Szemészeti Klinikáján a Mária utcában.

2019. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves 3-ik kommentelő! Igen rutinműtét......ebben egyet is értek.De mi van azzal akinek nem lehet műteni a szemét?Sajna ilyen is van ,most nem magamra célzok,mert az enyém korrigálható műtéttel.De bizony olyan is van akinek ezt nem tudják.......
2019. szept. 27. 11:29
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a lényeg a saját önbizalmad növelése lenne egy műtéttel. Vágj bele nyugodtan mert utána sokkal jobb lesz.
2019. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez meglepő,hogy lézeres is van.....nekem ezt egy főorvos mondta,aki már ki tudja mennyi ilyen műtétet végzett.Aztán lehet bizonyos esetekben használható,az en esetemben tuti ,hogy nem .Csak a hagyományos műtéti úton korrigálható.
2019. szept. 27. 11:33
 9/19 A kérdező kommentje:
Hogy miért kevertem bele a szakmai sikerességet? azért mert már párszor megkaptam: ne jajgassál annyit ez végett,hiszen már valamit elértél.....mármint a szakma terén....tudom ez egy furcsa hozzáállás de ilyen is van.
2019. szept. 27. 11:40
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Aki azt mondja igénytelen aki kancsal, annak elárulnám, hogy sok féle betegség létezik, a szembetegség sem mind ugyan olyan. És nem minden kezelhető.

Igen, ma már néhány vak látását is vissza tudják adni. Mégsem igénytelen az, aki műthetetlen.


Ettől még nem muszáj összejönnöd vele. Ezt senki nem mondja, de én pl azt tartom igénytelennek és segélyesnek, aki úgy gondolkozik, mint te..

2019. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!