Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fizet sok férfi lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fizet sok férfi lányoknak szexért, nem lenne egyszerűbb összeszedni egy normális kedves barátnőt vagy ennyire lúzernek, hogy nem képesek erre és fizetős nőkhöz mennek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 14:55
1 2 3
 1/23 Hellmano ***** válasza:
85%
Valakinek nincs igénye barátnőre, de dugni meg akar ennyi. Azt, hogy ez neki jó e vagy sem azt ő tudja. Bizonyára én jobban szeretek a párommal szexelni, mint egy idegennel, aki ráadásul pénzt vár el ezért, de mint írtam kereslet-kínálat meg erre van igény és ennyi.
2019. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem unalmas még?
2019. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Azért majd nézz körül egyes fizetős nők, hogy néznek ki és ne lepődj meg... nem csoda, hogy van aki rájuk "fanyalodik":DD


Ők legalább nem felejtenek el hajat mosni, néha a vonaton vagy a buszon elszörnyülködöm mennyire igénytelen a 20-27 közti korosztály java része...

2019. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%
A lúzerek fizetnek érte.
2019. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
K.rvák mindig is voltak, vannak és lesznek, mert van rá igény. Pont. Jó lenne már ezt megérteni.
2019. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Mi a gond kérdező, nincs rá pénzed?

Nekem vannak szexkapcsolataim és szoktam K vázni is.

Nem mindent csinálnak meg a nők ingyen ;)

2019. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
A fizetős lányok nagy része (nem az utcán állókra gondolok) olyan jó csajok, hogy a pasik legtöbbje szívesen elmenne velük. Sokan el is mennek: politikusok, sportolók, családapák, főnökök, ..
2019. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Lazy Lover ***** válasza:
69%
Mert így könnyebb ne hidd azt hogy csak a luzerek jàrnak oda leveleztem prostival anno üzlet emberek politikusok csalàdapàk jàrtak hozzà ez egy nagy tèvhit hogy csak a nyomik jàrnak oda
2019. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Ezt sok oldalról meglehet közelíteni sztem. Nyilván van aki valóban nem ér el nagy sikereket a nőknél, és ezért veszi igénybe a szolgáltatásukat. Aztán tényleg van akinek nincs igénye kapcsolatra viszont szükségletei vannak. És van a 3. aki úgy gondolja, h meg mindig olcsóbb, mint egy barátnő... Ami nyilván nem teljesen normális megközelítés, de ha jól belegondolunk azért van is benne igazság..:)) A lényeg, h igény van rá az biztos;)
2019. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, 7-es legalább érti a dolgot. Ha adott kategóriájú nőt beakarom fűzni szórakozóhelyen az estevégére szinte ugyan ott leszek csak nem tuti, hogy szigonyra verem.
2019. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!