Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan társkereső oldal akár ingyenes akár fizetős, ahol normális rendes nő még található?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 02:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszem, hogy van normális. Ott volt a badoo. De ott is nagyon kevesen vannak, most behozták a Live (élőadás) lehetőségét.

De az emberek amit ott művelnek, az lelki szegény színvonal kb.

Bunkó a legtöbb ember ott, mind férfi, mind nő oldalról; ha nem ütöd meg az általuk elvárt szintet, akkor reportolgatnak a semmiért, ami miatt kitiltást kapsz végül.

Konkrétan nem egyszer volt olyan, hogy azt láttam külföldi nőktől, hogy mutogatják magukat; egy srác livejába arról mesélt, hogy ő látott olyant is, hogy fürdőbe volt a csaj törülközőbe, de állítólag be pucsított, és látszott a pinája.

Bezzeg én, 7 vagy 8 éve voltam tag, jó nem használtam a badoo-t, csak most nem rég kezdtem vele hülyéskedni kicsit; a semmiért kitiltottak, mert állítólag megszegtem a szabályzatukat. Meg hogy sokan repoltoltak, hogy szabályt szegek.

2018. aug. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ugy gondolom minden oldalon van pár normális ember csak nehezebb megfalálni mint a tűt a szénakazalban ;) 5 év után most kezdtem el visszanézegetni a társkeresö oldalakra és ugyanez a tapasztalatom 25L
2018. aug. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem hiszem, hogy ott megtalálod a párod. Én nagyot csalódtam az ilyen oldalakban, a legtöbb pénz lehúzó. Sok pasi meg olyan, főleg badoo-n, hogy mutasd magad, mutasd a cicid, etc... sok a barom állat. :/.

De azért sok szerencsét.

Miért nem keresgélsz a valóéletbe?

2018. aug. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát kétséges, hogy találsz, de megpróbálhatod. A legtöbb tényleg csak felszínes vagy nem komoly dolgot akaró.

Szerintem a komoly kapcsolatot akaró nőknek előítéletei vannak az ilyen oldalakkal kapcsolatban, mert azt hallják és látják is, hogy ott komolytalan férfiak vannak ezért fel sem regisztrálnak.

Anyukám évek óta özvegy volt, mikor már vágyott volna egy társra. Mivel nemigazán járt el sehova, főleg egyedül így nem maradt más lehetőség az ismerkedésre, regisztrált egy ilyen oldalra.

Csupa paraszt találta meg, aki rögtön szexet akart, aztán egy férfi normálisnak tűnt, akivel eljutottak az első találkozásig... Ekkor már látszott rajta,hogy pszichopata, s egy találka után már tervezgette hol fognak lakni és milyen lesz az életük. Miután anyukám nem akart többet találkozni vele, bedühödött és fenyegetni kezdte, írt az ismerőseinknek is, hogy anyukám ilyen meg olyan...két év után is nyomja az üzeneteket. Komolyan már félni kezdtünk, szerencsére nem fajult tettlegességig.

Szóval nagyon vigyázzatok ezzel, kinek adjátok meg még a neveitek is közösségi oldalon.

2018. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A nők mindig ezért panaszkodnak, hogy sok az állat, akik csak szexet akarnak.

Én sok száz nőnek írtam, komoly kapcsolatot keresve. 100-ból általában 1 válaszol. Kinézetre átlagosnak mondanám magamat. Ha ennyire válogatósok vagytok és csak a top kell akkor ne rinyáljatok, ha az alfahímek csak lyuknak használnak.

2018. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, már bocsi :D, de megszoktad nézni, hogy akinek írsz, az mikor volt pl online utoljára. Mert ahogy leírtam, én is voltam már sok helyen, de nincsenek felregelve. Vagy ha voltak is, már hónapok/évek óta nem használják.

Szóval most több nőt úgy szidsz, hogy lehet olyanoknak írtál, akik már rég nincsenek az oldalon.

2018. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én a Randivonalon találtam egy nagyszerű lányt, igaz, már három éve. Ősszel veszem feleségül:)

Amikor elmondtuk, hogy ott találtunk egymásra, mondjuk többen mondták, hogy a lottó ötösnek nagyobb az esélye.

2018. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os igen, látom hogy ki nézte meg. Több mint a fele megnézi.
2018. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

# 1


Ébn ennyire nem merültem el a badooban ,egy ismerősöm írogat ott csajoknak párral randizott is de mindig ő csesz el mindent.Én is írtam nőknek ott de nagyon kevésszer kaptam választ kezdem már unni ezt az egészet.

2018. aug. 28. 00:32
 10/15 A kérdező kommentje:

# 2


Igen sajnos,régen könnyebb volt én már annak is ürülnék ha csak valami beszélgető partnert tudnék találni nők közül,mert később sosem tudni akármi kialakulhat,de választ nem kapok vagy legtöbben kategorizálják a férfit meg magasak az elvárások.

2018. aug. 28. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!