Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ismerek több okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerek több okos, tájékozottabb a világra nyitott szingli nőt nmint férfit?

Figyelt kérdés
Számomra fontos,hogy sokmindenről beszélgessünk és sok helyre menjünk a párommal .
2019. okt. 1. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Most erre milyen választ vársz? Azért mert a nők sokkal okosabba és tájékozottabbak mint a férfiak!
2019. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Részemről: Engem sokan okosnak és tájékozottnak tartanak. Nekem is fontos, hogy sokmindenről lehessen beszélgetni.

De én pl sosem éreztem úgy, hogy attól leszek boldogabb, hogy össze vissza utazgatok. Valahogy erre nincs igényem, kisebb dolgoknak is nagyon tudok örülni.


Azt meg senki nem fogja tudni itt megmondani, hogy a te környezeted miért olyan emberekből áll, amilyenekből. Ehhez minimum ismerni kéne.

F31

2019. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh, a nemek harca... pont ugyanannyi okos, művelt, tájékozott férfi van, mint nő, nincs az intelligenciában, műveltségben eltérés a nemek között.

Az hogy ilyen férfit keresel természetes, mivel te magad is ilyen vagy, előbb-utóbb megtalálod, sok sikert :)

2019. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nincs különbség a nemek között az alapján, hogy ki intelligensebb és okosabb, a randizási szokásaik között, lehet hogy van, egy okos értelmes férfi valószínűleg kelendőbb, mint egy buta, az okosabb nők meg lehet, hogy válogatósabbak, de az is lehet, hogy csak a te környezeted ilyen. Az én környezetem is ilyen, de tény, hogy több szingli nőt ismerek, mint szingli pasit, szóval messzemenő következtetést ebből nem vonnék le.
2019. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!