Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet ismerkedni a Pride felvonuláson? Vannak nyitott szingli nők vagy csak párok járnak inkább?

Figyelt kérdés
Alapvetően visszafogott ember vagyok szóval nem hiszem, hogy lenne merszem kezdeményezni.. de van rá esély, hogy esetleg más odajön hozzám ha kellőképp szuggerálom?:D

2017. jún. 25. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy számodra szimpi embereket bámulnál hívogatóan? Ha hozzád hasonlóan visszafogottak, nem fognak odamenni. :) De vannak kiéhezettebbek/ rámenősebbek, akik bámulás nélkül is lecsaphatnak Rád, kérdés, hogy vajon bejön-e Neked az ilyen karakter (nekem nem). Sokan egyébként csak elvben támogatják az ügyet és úgy vannak ott, vagyis nem nyitottak az azonosnemű kapcsolatra sajnos. Nekem is egyébként ez a gondom, hogy hogyan tudnánk valakivel kölcsönösen egymásra lelni. :) Egyes posztokból az derül ki, hogy ez valami rettentő egyszerű dolog, de ha privátban megkérdezem, hogy mégis hogyan sikerül nekik, akkor nem jön válasz...
2017. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
#2: Még jó hogy nem te vagy. :)
2017. jún. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott is lehet ismerkedni, ahogy mindenhol, de az átlagosnál jóval nagyobb az esélyed, hiszen koncentráltabban vannak jelen leszbikus nők, akkor is ha nem számoljuk a csak elvben támogatókat.És ahogy mindenhol, ott is vannak szinglik,miért csak párok mennének?Én már háromszor voltam egyedülállóként, Ösztro bulin kétszer,és jól éreztem magam, tudtam ismerkedni,igaz kapcsolat meg nem lett onnan,de általában jókat beszélgettem, sok új embert megismertem.Veszíteni nem veszíthetsz ha elmész, de azért ha tényleg ismerkedni akarsz azért próbálj nyitottabb lenni,mert ha zárkózottan viselkedsz, még akik akarnának is közeledni,azt fogják hinni,hogy nem érdekelnek téged vagy, hogy beképzelt vagy.A szuggerálás nem ér semmit.
2017. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Inkább az afterpartyn a Dürerben érdemesebb. :)
2017. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!