Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékony testalkatú fiú miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony testalkatú fiú miért nem kell a legtöbb lánynak?

Figyelt kérdés

Én 185 cm magas és 75 kiló vagyok. És nem egyszerű párt találnom. Miért nem tetszik sok lánynak az ilyen fiú?

Igaz hogy nem beszélek sokat, ez még jobban nehezíti a dolgot.

20 éves vagyok és még sosem volt barátnőm.


2019. okt. 1. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem férfias aki vékony,sportolj.


Ez ugyanaz miért vékony csinos nőkre van kereslet?

2019. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki kimondottan ezért utasított vissza? Amúgy szerintem nem ezen múlik a dolog és amúgy is menő most a magas vékony testalkat.
2019. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű lehet, ha valakinek az egyetlen negatívuma az, hogy vékony.
2019. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Hogy erted azt, hogy nem kell? Nem jonnek oda hozzad felszedni teged, vagy mit kell ezalatt erteni? 20 evesen meg ez egy tok normalis testalkat. Ma lesz ott a problema.


43F

2019. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Pedig vannak nők,akiknek kifejezetten a magas vékony férfiak tetszenek.Én 30+ után is 186 magas vagyok és 79 kiló.Mégis vannak nők,akiknek így tetszem.

32/F

2019. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el kondizni.
2019. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Csak azért mert te nem kellesz a lányoknak, még nem vonhatsz le olyan következtetést, hogy vékony testalkatú fiú nem kell a legtöbb lánynak.
2019. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert távolról nem tudnák eldönteni, hogy ki a lány és ki a fiú....


Amúgy sok ilyet látni én meg csak mosolygok :) Sokszor a lány erősebb alkat mint a férfi, piszkafa lábakkal.

2019. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb korodbeli lànynak kigyúrt helyes arcú álom pasi az ideálja, ahogy a nőknek is bombázónak kellene lennie sok férfi szerint mert amúgy meg észre se veszik azt aki nem az. Persze ez nincs minden esetben így, de sajnos én így làtom, hogy az ilyen külsőségek (amin nem feltètlen lehet változtatni) számítanak a másiknak. Szerintem nem feltétlen emiatt nem lett még barátnőd, nekem például sose szàmított hogy valaki izmos-e vagy vékony mert bármilyen alkatú lehet ha megfog valamilyen tulajdonságaival vagy csak szimplán szimpatikus a megjelenése alapján. Szerintem inkább az lehet a gond hogy keveset beszélsz, sokan a nagy dumásokat szeretik, de vannak persze olyanok is akik a visszahúzódóbbakat, lehet csak nem volt eddig szerencséd. Egyébként én 19 vagyok, és dettó nem volt még barátom, de ez azért is lehet így mert magas vagyok mint te és nálam magasabb párt szeretnék, na meg akik magasak azok mind foglaltak (akiket látok minden nap szinte). Ne aggódj ezen, majd jön valaki ha jönnie kell, én is így vagyok vele. Tuti nem fogsz egyedül maradni.
2019. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!