Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem ígyis párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ígyis párt találni? Az utóbbi időben nagyon meghíztam.

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek a duci nők jönnek be, de őszintén, az egészséged érdekében is, mi tart vissza, hogy lefogyj? Én is híztam 25 kilót egy súlyosabb, szövődményekkel és pár hónap mozgásképtelenséggel járó baleset után, de amint rendbe jöttem, egy év alatt ledobtam különösebb kínszenvedés nélkül, ugyanazok a méreteim most harmincasként, mint 20 évesen..
2019. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ettől bonyolultabb a dolog,jelenleg is hormon kezelés alatt állok.
2019. okt. 1. 16:25
 3/15 A kérdező kommentje:
De ettől még nem szeretnék egyedül maradni fiatal nőként.
2019. okt. 1. 16:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben 100 kiló körül vagy, akkor azért ott már problémás a dolog. De én inkább az egészséged miatt aggódnék meg a gyógyszer miatt.
2019. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A hormon kezelés miatt rendszeresen jarok orvoshoz ,egészségemmel minden rendben kivéve amirea hormont kapom.
2019. okt. 1. 16:36
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
És gyógyítható a dolog, vagy örökre szedni kell? Mert ha vége a kezelésnek, el kell majd kezdened edzeni kiscsaj, hogy újra formába kerülj. :)
2019. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az,hogy meddig kell szedni ez az eredménytől függ,fog e javulni vagy estleg más gyógyszer is kell még pluszban.

Nem egy hétről van szó,és nem célom egyedül maradni.

2019. okt. 1. 16:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a duci lányokra is van kereslet.
2019. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen hallottam de még nem sikerült ilyen párt találni.
2019. okt. 1. 16:59
 10/15 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Esély mindig van, a kérdés, hogy mennyi...
2019. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!