Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jóval érettebben élsz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóval érettebben élsz és gondolkodsz férfiként 25 évesen valóban nehéz hozzád való párt találni? 25F

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Na mert mit jelent jóval érettebben élni?

25 évesen általános már, hogy dolgozik az ember. Külön él. Eltartja magát. Esetleg még a környezetére is odafigyel és tudatosan használja a föld energiaforrásait.

2019. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: ez oké, de nem erre értette. Felfogásban, értékrendben, világlátàsban, miszerint nem elégszik meg a mai női felhozatal 99%-val. Meg is értem, hogy miért. Kevés a tudatos ember. 31F
2019. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó ahogy leírtad úgy gondolom! Nem tudom hol vannak a 24-25 éves szingli lányok akiknek egy egyszerü de komoly és érettebb vele egykorú pasija legyen aki valóban szereti őt és hosszú távra tervez!
2019. szept. 22. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha belegondolok, hogy a szüleimnek 25 évesen már 3 gyerekük volt, manapság egy 24-25 éves férfira/nőre többnyire egy gyereket sem mernék rábízni. Én sem éreztem készen magam erre 25 évesen.

21 évesen összeköltöztek, kvázi semmi pénzből, először albérlet, majd lakáshitel, miegymás, amikor apám 22 volt, anyám 21, már megszületett nővérem.

Azóta pedig kicsi híján 35 éve együtt vannak.

Jól feladták a leckét azzal a család modellek, amit otthonról hoztam..

31 éves vagyok és komoly érett nőt nem találok, mert vagy én nem tetszem, vagy ő nem tetszik nekem, vagy kicsi a fülem, rossz helyen van a lakásom, vagy túl makacs vagyok/nem elég határozott..

Ha meg véletlenül találok egy lelki társat és kijelenti 28 évesen, hogy "én sosem szeretnék majd gyereket", akkor kifutok a világból.

Na nem azéet, mert ne lenne hozzá joga, hanem mert kezdhetem előről, hogy találok valakit, akivel élni szeretnék. Lehetőleg nem pár hónapot csak..


Én nem értem hogy van ez, 20-21 évesen még egyetem-buli. Aztán van egy nagyon szűk időablak, amikor komoly kapcsolatot és családot akar. Nem tudom hogy, pik pak férje van és már gyereket is szült, én valahogy sehol nem látom ezeket a nőket. Szórakozó helyen nincsenek, egyetem alatt nem ez volt a sztori, társkeresőkön pedig.. khm. Tudjátok.

2019. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gőzöm sincs te miért akarsz 24-25 éves lányokkal ismerkedni. Segítek: A 24-25 éves lányok nagy többségét olyan 27-35 éves férfiak viszik. Látni ellenpéldát is, de az inkább kivétel.


Én 25 évesen olyan 19-23 évesek között nézelődöm és ott jobban is mennek a dolgok. Te is ha érettebb vagy fejben, akkor gőzöm sincs miért ragaszkodsz ennyire ahhoz, hogy muszáj a másiknak kb. veled egykorúnak lennie.

2019. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még a 23 éves se gond nem azért írtam de hihetetlen,hogy még olyat sem találni...
2019. szept. 22. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én is egy érettebb gondolkodású férfit keresek.
2019. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!