Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nötársaim, érzékelitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nötársaim, érzékelitek, hogy negyven felett minden ápoltság, sport es hialuron ellenére, az erdeklödö ferfiak száma megcsappan?

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem, férfitársam. Te ezt érzékeled?
2019. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Már 30, sőt 25 felett is megcsappan egy nőnek a komoly kapcsolatra (sőt még a szexre érdeklődő férfiak) száma és minősége is.
2019. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem ezt érzékeljük. De mondjuk én válogatós vagyok és elhajtok mindenkit. Majd figyelem már, mikortól nem lesz kit elhajtani.....
2019. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%

Minek egy 40 éves nő, ha kaphat az ember huszonévest is, aki ráadásul felnéz rá és ugyanúgy szeret?


Negyvenes nőnél már akkora az elvárások listája és annyira "tudatos" a nő hogy mindenki fél tőle.

2019. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

28 vagyok, érzékelem!


Már csak minden második tini néz meg az utcán, minden első pedig pirulva magáz!


A beteges 30 felettiek is kikoptak, manapság nem engem szólítanak meg buszon, utcán, mint 14 éves koromban, hanem más 14 éves lányokat.


Hatalmas veszteségnek érzem, gyászolom is a rajongásuk.

2019. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
20-on évesen a pasik 80 %-a meg akart dugni, 18-50 között. Mégis borzasztó nehéz volt olyan társat találni, aki szeret, tisztel, megbecsül. Most 42 éves vagyok. A pasik nagy része már nem rám vadászik, de mellettem van az az EGY, aki szeret, tisztel, megbecsül. Most akkor rossz nekem?
2019. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Rockarc ***** válasza:
92%

Szerintem azt erzekelik, hogy tul sok a kreten, es keves a normalis ferfi. Es ezt barmelyik korosztalyban ugyanez. A masik problemajuk meg az szokott lenni, hogy a normalis ferfiak kapcsolatban vannak, alig van szabadon kozoluk valaki. Csak azert irtam vissza, hogy ne mosolyogjal olyan nagyon azon a magas lovon, leszallhatsz nyugodtan a foldre.


Ja mindenkeppen valaszolj, hogy nokent irtad ki a kerdest. MErt az szokott a kovetkezo lenni, hogy nekiallsz bizonygatni. Mintha attol nem lenne igaz amit irtam. Dedo.


43F

2019. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
És kit érdekelnek a férfiak? Mind egyforma, örülj hogy te igazi arcukat látod, és igy már tudod hogy kár akár időt,energiát vagy bármi mást pazarolni rájuk.
2019. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Aki nem tud értéket felmutatni és huszonéves korában csak azért kelendő, mert jól néz ki annak nyilván baromi nehéz lesz párt találni öregedő külsővel. De akinek vannak egyéb belső értékei meg jelleme ami megfogja a férfiakat annál nem sok változás lesz.
2019. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
50-es férfiként kifejezetten érdeklődöm a 40-es Nők iránt is! :-)
2019. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!