Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nötársaim, érzékelitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nötársaim, érzékelitek, hogy negyven felett minden ápoltság, sport es hialuron ellenére, az erdeklödö ferfiak száma megcsappan?

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 16:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
2# nálam épp, hogy javult a minőség, de a mennyiség nem csökkent, sőt. Egy bizonyos kor alatt megtalálnak a nyomi pasik, akik azt hiszik, hogy "ez még fiatal és gyökér így nem kell neki sokat nyújtani, meg összahasonlítási alapja sincs, így hátha van esélyem".
2019. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom, de mivel válogatós vagyok, nem érem be akárkivel.
2019. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, több a jelentkező, mint 20-on évesen. Még a terhességem alatt is megtaláltak néhányan 😂
2019. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan annyira fárasztó már hogy itt van redpillincelpuagrafikon állandóan, aki naponta 10 nő férfi ellentét és életkor kérdést feltesz mindenféle nemekbe és szerepekbe bújva (legalábbis megpróbál elbújni).

Utána lehet nézni, ugyanaz az ember tesz fel rengeteg kérdést, mert neki van kérdésekért a legtöbb pontja.

Hozz már létre magadnak egy blogot, ne itt reklámozd a termékedet és szolgáltatásodat.

2019. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok változást. Eddig sem érdeklődtek irántam, jelenleg sem.🤣

Mondjuk én sem keresem őket, az is igaz.

2019. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is volt kiből válogatni, szerintem ezután is lesz. A külső nem minden.
2019. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Rockarc ***** válasza:
91%

#14

Azt nem is lattad, hogy kiirta, hogy felnyomott a moderatoroknal, mert provokaltam, hogy o nem no. Azota torolte ezt a megjegyzeset. Vajon mit tud mondani egy moderator erre? Ejnyebejnye? Nem is tudom mit vart, de lathatoan bosszantja, hogy elrontottam a jatekat. Meg a kerdest is torolni fogja ez a "kis onelzetes latol".


43F

2019. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen ismerkednék 30 körüli nőkkel, ugyanúgy megnézem őket az utcán mint a fiatalabbakat, pedig 22 vagyok. Ha szexről lenne szó rengeteg 40 körülivel is lennék, úgyhogy nem értem, tapasztalataim szerint a legtöbb velem egykorú srác is ezt tenné.

Ja, az már más kérdés, hogy nekik csak egy kis srác vagyok még, és inkább a tizenéves korosztálynak jövök be.

2019. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

17 éve házasok vagyunk, nem érdekel, hogy ki néz meg. Nem akarok pasizni.

De jelentkező még mindig akad.

2019. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves nőtársam! Nem. Nem érzékelem. Sőt negyvenesen most vagyok a csúcson. Nem vagyok már naiv, megvan a kellő élettapasztalatom, több önbizalmam van, mint régen. Nyilván nem úgy nézek ki, mint 20 évesen, de nem panaszkodom és nem akarok tininek látszani. A huszonéves korosztálytól a hatvanasig bőven vannak jelentkezők. Nem vagyok szingli, le szoktam állítani az udvarlókat, de nincsenek kevesebben, mint 10 éve.
2019. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!