Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfiak! Úgy 170...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfiak! Úgy 170 körüliek! Nem gondoltatok arra, hogy külföldön próbáltok szerencsét a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Itthon nincs rátok érdeklődés. Szinte semmi. Az itthoni nők szemében a legutolsó béta férfiak vagytok, minden egyéb igyekezetetek ellenére. És ezen a pénz sem segít.

Én is elég töpszli vagyok, de a magam 178 centijével Közel-Keleten volt, hogy én voltam a legmagasabb az egész metrón. Akkor vajon mi lehet a Távol-Keleten?

Nem gondoltatok még arra, hogy oda vándorolni nőt szerezni, ahol ez (az egyébként behozhatatlan és kompenzálhatatlan) testi hiányosság nem hátrány?


2019. okt. 1. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
170 éves vén trottyként inkább Egyiptomban kéne a múmiák között.
2019. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem a magasságoddal van baj, hanem a fejedben.
2019. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Magyarországon rengeteg 165 cm alatti lány van, úgyhogy magassarkúban is megfelelnek egy 170 cm-es férfinek. Minek ehhez utazni?
2019. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Liliputra gondolsz ?


Nem kevés az 1.70. Veled mas a baj !

2019. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Nem.


Idehaza is van nőm. Pénz és pénisz kell a nőknek!

2019. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Huhh nálad komoly gondok vannak fejben öcsém:D Képzeld én a 170 centimmel még nálam MAGASABB nőket is vittem ágyba, egyikükkel utána hónapokig összejártunk. Apám még alacsonyabb nálam is 2-3 centivel, de neki meg szintén volt pár centivel magasabb gyönyörű barátnője. És nem, egyikünk sem gazdag vagy jóképűbb az átlagnál. Nyilván ezek a ritkábbik esetek, hogy egy magasabb nő is összejön, de én nem vettem észre, hogy egy 5-10 centivel alacsonyabb nőnél hátrányom lenne. Tudod kikre nincs érdeklődés itthon? Azokra a puhány, érzelmileg instabil gyökerekre, akik minden gyengeségüket betegesen kompenzálni akarják és egy 14 éves kisfiú fejével gondolkodnak és élnek 30 évesen is, másokat hibáztatva a helyzetükért, de megnyugtatlak, rájuk a Távol-keleten is magány vár.


Igen, vannak nők, akiknél az, hogy egy férfi 180 centi alatti, egyszerűen csak annyit jelent, hogy ő nem is férfi. De most őszintén... Hány férfitársunk van, aki ugyanilyen kritériumokkal (legyen ilyen meg olyan teste stb.) szűri a nőket? Hát elárulom neked, hogy legalább annyi, ahány nő magasság alapján szűri a férfiakat. Ők egymásra fognak találni, nyugi.


Egyébként már legalább a 30. ilyen kérdést olvasom itt és mindig meglepődök, mert van több 170 körüli ismerősöm és nem igazán van problémájuk a nőknél. Kivéve annak az egynek, amelyik úgy gondolkodik mint te. Milyen érdekes, nem?

2019. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hollandiát javaslom.
2019. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel az angolt is csak B1 szinten makogom (nemhogy ázsiai nyelveket) és EU-n kívüli országba (Ázsia) pedig csak vízummal szigorúan rövid ideig lehet kiutazni így baromira nincs értelme elmenni egy tök idegen kultúrába (ahol pont amiatt nem lenne esélyem). EU-s országba kimenni pedig még nagyobb öngyilkosság lenne lévén, hogy nálunk még nem is olyan magasak az átlag pasik, mint nyugaton vagy a szláv országokban. Szóval még itt lehetne a legnagyobb esélyem, más kérdés, hogy az az esély így is nagyon a 0-hoz konvergál.


(170cm 26/F)

2019. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Hol számít alacsonynak egy 170 centis pasi? Majdnem 180 centi vagy, mit vinnyogsz? Biztos nem a magasságoddal van a gond, a 165 centis haveromnak is van felesége.
2019. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Férjem 176 cm, 10 éve boldogan élünk.


A személyiség számít, meg sportos és van egy átlag 17 centis farka.

2019. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!