Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol élnek ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kérdés ihlette a kérdésemet, miszerint 25 felett a nőknek semmi esélyük, mert még a 75 éves Pista bácsinak is a 20 éves Gizike kell.


A baráti társaságomban (30-40), illetve a kollégáim, ismerőseim között (20-60) sem látok olyat, hogy házas/családos, de a huszonévest fűzögeti. Nyilván létezik a jelenség (én is találkoztam néha vele), de inkább az aluliskolázottabb, megkeseredett férfiaknál, akik pucér, photoshoppolt szilikon melleket és seggeket küldözgetnek egymásnak neten, mert az mekkora buli.


A 40-es haverjaim 99%-a (aki egyedülálló), amint megtudja, hogy korban nem hozzá passzol a lány, azonnal abbahagyja az ismerkedést.


De a Gyakori népe szerint egy 25 év feletti nő már senkinek nem kell, csak beéri vele a 60 éves is, de neki is inkább a 20 kellene.


Közben meg a való élet egyáltalán nem ezt mutatja.


Ide ugyanaz a 10 ember kommentel mindig, akinek nem jutott nő és így próbál meg másokat is lehúzni, vagy mi a fene van?


2019. okt. 1. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Hogy mivan? :D
2019. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Jogos a két pont. A negyedik iksz felé kinyílt előttem a világ. Persze ezért tenni is kell, nyilván kiélt fejjel meg morcosan nehezebb lenne. :-D A kor egy állapot, minden más hozzáállás kérdése.
2019. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ide ugyanaz a 10 ember kommentel mindig, akinek nem jutott nő és így próbál meg másokat is lehúzni, vagy mi a fene van?"

Igen, pontosan. Ezzel meg is válaszoltad a jelenséget. :D

2019. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért az egy kicsit erős, hogy 25 év felett már nincs esélyük.

Ha egy nő jól tartja magát még 40-hez közel is nagyon jól nézhet ki.

2019. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Attól még kapcsolat szempontjából nagy átlagban a legértékesebb női korosztály a 25~, férfinél pedig a 30~.


Persze ez csak nagyon durva általánosítás amit nem szabad készpénznek venni.

2019. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, én is így érzek amikor itt olvasgatok, hogy "miiii vaaaan?".

De akkor megnyugodtam, hogy más szerint is ugyanaz a 10 megkeseredett egyén ér rá itt egész nap irogatni.


Egyébként sokfelől hallom (nemtől függetlenül), hogy 30-40 év között sokkal jobb a szex is pl.

2019. okt. 1. 20:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen , itt van kb 10-12 parkapcsolati tanacsado, akik eloszeretettel ctrlc+ctrlV-nek minden kerdes ala a topikban ami egy kicsit is szemelyes h “ hagyd a pcsaba “”keress mast”😅en is felfigyeltem ra ...
2019. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7-es.


Ilyenen amúgy már én is gondolkoztam egyszer, hogy néhány választ el kéne mentenem....mert a legtöbb kérdéshez valóban csak ctrl+c és ctrl+v :)

2019. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen,nyilvan . De en az ilyen valaszoktol a falra maszom, es minden ketsegbeesett kerdes alatt ottvan . Nyilvan aki kiirta azon nem segit az h “szard le” keress mast “ ... nyilvan ha olyan egyszeru lenne ,igy tenne . Neha egy egy valaszt olvasva az az erzesem tamad h csak le akarjak huzni megjobban a kerdezot holott csak segitseget /tanacsot kert . Szerintem aki egy szemelyes kerdest ide kitesz, tanacs remenyeben(szerelem temaban) , elegge sebezheto allapotban van lelkileg, erre jon par nagyokos ezzel a dumaval...
2019. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó, megnyugodtam, hogy nem én vagyok fura. :D mindenesetre megfigyeltem, hogy a stílus is mindig ugyanolyan. Meg merem kockáztatni, hogy a tíz felhasználóból van olyan, akinek 2 profilja is van, hogy egyet tudjon érteni magával. Nagyon hasonló sokszor a stílus is.
2019. okt. 2. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!