Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon előnytelen külsejű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon előnytelen külsejű, tényleg csúnya férfiaknak tényleg olyan nehéz az ismerkedés? Mit élnek meg az ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Nem nagyon torz valóban csúnya beteg férfiakra gondolok, hanem akik normálisak csak tényleg olyan csúnyák valami miatt? Pl nagyon alacsony vagy nagyon vékony, elhízott, nagy fejük van, elálló fül stb.

Valóban szenvednek társ tálalás során?


2019. júl. 5. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mi értelme a kérdésnek? Nyilván szar nekik. Körül lehetne még írni cifrább jelzőkkel is, de mi értelme?
2019. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Mai diskurzus a gyk-n: A nem vonzó emberekhez valóban nem vonzódnak annyian? 🤔
2019. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én magas vagyok és vékony, de azért sportos, az arcom átlagos, vagyok egy kicsit afölött. De még sem volt még sosem barátnőm. Szóval ha a kinézetet nézzük akkor nehéz lehet nekik. Még nekem is pedig nem vagyok visszataszító

De inkább a személyiség a lényeg!

2019. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon péntek van ma itt, egyre szaporodnak a hülyébbnél hülyébb kérdések.
2019. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Az előnytelen külső az első benyomásnál valóban hátrány, de egyáltalán nem behozhatatlan. Vonzó személyiséggel, viselkedéssel, pozitív életfelfogással lehet kompenzálni. Sok nő (főleg ha komolyabb kapcsolatot keres) a "helyes pofinál" jobban értékeli, ha egy férfi kitartó, vannak céljai, tervei és képes örömet lelni az életében.

Persze az is igaz, hogy mivel a csúnya emberek már gyerekkoruktól kezdve hátrányban vannak, könnyen válhatnak kiközösítés, zaklatás áldozatává, ami miatt legtöbbször fiatal felnőttkorukra torzul a személyiségük (alacsony önértékelés, negatív énkép, szociális fóbia, depresszió stb.). Ilyen esetben valóban szenvednek nemcsak a párkapcsolatok, hanem az élet szinte minden olyan területén, ahol fontos az emberekkel való személyes érintkezés, kapcsolattartás.

2019. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugayn olyan szar,mint a nőknek ebben a helyzetben.
2019. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

> Ugayn olyan szar,mint a nőknek ebben a helyzetben.

Ez nem így van. Vannak nem szép lány ismerőseim, és Tinderen csak úgy tarolnak. Nekem egy matchem sincs.


Én amúgy nem vagyok vonzó: vékony testalkat, átlagos arc, enyhén feminin megjelenés. 21 évesen lett először barátnőm, azóta volt pár kapcsolatom, nekem tényleg tetsző nőkkel. Alkalmi kapcsolatok is akadtak, akadnak mind a mai napig, közel 20 lánnyal voltam már. Szóval nem lehetetlen.

És nem, régebben pénzem sem volt. Annyi, hogy baromi sok időt és energiát fektettem a dologba.

2019. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Igen, pláne, hogy nem értem, miért ne tudnának változtatni ezeken. Vékony, elhízott? Sportoljon. Ha olyan durva szépséghibája van, azt is meg lehet műtettni. Idegesítőbb az önsajnáltatásuk, hogy semmit nem tudnak twnni.
2019. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

> Vékony, elhízott? Sportoljon. Ha olyan durva szépséghibája van, azt is meg lehet műtettni.

Az elhízottal egyetértek, de különben nem így van. A csontszerkezetet pont nem megváltoztatja meg a sport. A durva szépséghibákon épp ezért nem tudnak változtatni, csak apróbb korrekciókat végrehajtani.

2019. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a kérdésben szereplő példára reagáltam elsősorban: elálló fülek, de akár orr is. Ha megtalálják a hozzájuk illő stílust, fazont, plusz a testükért tesznek, túl nagy baj nem lehet. De persze, könnyű ráfogni a genetikára.
2019. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!