Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan idióta helyzetbe kerülte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan idióta helyzetbe kerültem, el se hiszem ilyen megtörténhet. Szerintetek hogy hozhatnám helyre? Nagyon jó lenne helyre hozni!

Figyelt kérdés

Az a lényeg egy haverom elhívott egy haverjáékhoz, és szingli vagyok, mutatott egy képet egy lányról, meg mondta a keresztnevét, hogy szingli pár hónapja, szerinte simán megpróbálhatnám felcspíni, ha szimpatikus nekem, mert nagyon jófej. Direkt azért hívott, hogy tolakodás nélkül tudjon engem bemutatni a lánynak. Szép hosszú szőke hajú lány volt, huncut barna szemek, extra hosszú hajzuhatag, ragyogó mosoly.

Ott voltam a buliban, ittunk, dumáltunk, gameltünk, elvoltunk. Még az elejefelő mondta a haver, a csaj még nincs itt, késik, dolga van. Utána nem is vele töltöttem az időt. Na, aztán órákkal később megyek a konyhába enni, amikor egyáltalán eszembe jutott a csaj, hogy nem is láttam. Úgy vettem észre, ott sincs. A havert meg nem akartam ezzel zaklatni. A konyhában beszédbe elegyedtem egy szimpatikus, szép lánnyal. Úgy vettem észre, mintha flörtölne, de nem igazán vettem a lapot, mert annyira a hosszú szőkére koncentráltam. Egy idő után ott is hagyott a csaj, hisz em kapta meg tőlem a jeleket amiket várt.

És most tudtam meg... Ó, basszus! Az a lány az a lány volt!!! Csak a becenevén mutatkozott be, ezért nem azonosítottam be a keresztnevet, és ami maitt késett, az meg a fodrász volt... Az extra hosszú szőkéből ilyen derékig érőnél rövidebb barna lett. És így már, hog tudom a havertól, ez volt ő, csak verem a fejem a falba, hát PERSZE! Ugyanaz a szemek, élőben is észrevettem, milyen különleges a világosbarna tekintete. És nem jöttem rá! Meg a mosoly, minden ugyanaz, csak bezavart a haj. Meg a becenév. De most mi, így hogy élőben nem voltam kellően lelkes, hogy kezdeméynezzek akkor már nála? Mondjam, hágy másik csajt vártam, aki amúgy te voltál? Eh...


2019. okt. 1. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát haver én is mesélhetnék
2019. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Én azért bízom benne, hogy a leányzó ezután képen röhög, ha próbálkozol. Oké, hogy fontos a külső az ismerkedésnél, de te most csak erre hegyezted ki ezt.


Ott volt egy lány, akivel lehetett volna beszélgetni, de neeem...te vártad azt a csajt, akinek csak a külsejét 'ismered' és húúúú meg hááá.

2019. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Ebből még lehet egy jó sztori.😄


Keresd meg a csajt és mondd el, hogy mi történt! Ennél nagyobbat már nem bukhatsz.😂

2019. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem rontottál el semmit.

Gondolom nem mondtad neki, hogy "nem vagy az esetem" vagy "csak haverként tudok rád tekinteni" vagy valami ilyesmi. Ha nem mondtál ilyen egyértelmű dolgot, akkor semmi sincs elrontva. Pont a nők szoktak orrba-szájba játszmázni, meg maguk se tudják, mit akarnak, meg az után futnak, aki kutyába se veszi őket, és lekoptatják azt, aki rajong értük.

Szerintem beszélj a haveroddal, hogy hozzon össze megint egy házibulit vagy valami összeröffenést, ahol találkozhatsz a lánnyal. Aztán majd alakul. Sokszor pont az a férfi érdekli a nőket, aki nem teper utánuk, hanem csak lazán dumálgat velük. Végül is, te is ezt tetted, nem?


Azért nem biztos, hogy hosszú távon jól járnál ezzel a lánnyal, szóval sose sirasd, ha nem jön össze a dolog.


1. Akinek derékig érő haja van, ami hol ilyen színű, hol olyan, az egy vagyont költ fodrászra, szépítkezésre, általában véve a külsejére. Nagyon fontos neki a külső, ami sokszor együtt jár azzal, hogy a belső nem fontos neki.


2. Aki becenéven mutatkozik be, és nem úgy, hogy "Andi vagyok", hanem olyan néven, amiről be sem ugrik a valódi neve, az elég infantilis nő lehet. Nem tudom, hány évesek vagytok, de én 20 éves korom felett már komolytalannak gondoltam volna egy ilyen nőt.

2019. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt így elmeséled a csajnak, tök jót fog nevetni és lesz egy jó sztoritok. Nem vesztettél semmit még :)
2019. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keresd meg.
2019. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rockarc ***** válasza:
94%

Innen szep visszahozni. Azert van erre egy csodafegyver, ugy hivjak onironia. Ha jol sutod el, akkor onnantol ez mindig egy jo nosztalgikus poen lesz. :)


43F

2019. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
én lány vagyok - ha ezt nekem előadnád, tuti együtt nevetnénk a dolgot, sőt, még örülnék is, hogy tulajdonképpen vártál egy lányra, akit majd bemutatnak és közben nem mondtad, hogy egyefene, jó lesz ez is, a lényeg, hogy ma felszedjek valakit. szóval ez tulképp tök pozitív.
2019. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon a lányon múlik, hogy hogy reagál rá, ha elmeséled neki a sztorit. Én biztos jót nevetnék rajta, mármint pozitív értelemben, más meg tuti megsértődne.
2019. okt. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!