Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tönkretettem az életem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem az életem, mert túl válogatós voltam? Hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

24/F vagyok, nem csúnya, nem szegény, nem hülye.


Tinédzser koromban kezdődött az egész, amikor túl gátlásos voltam, ezért nehezebben alakítottam ki kapcsolatokat nőkkel. Akikkel sikerült, azokat pedig leráztam, mert mindenkivel volt valami bajom, amiért nem kellett. Voltak köztük szépek is, azoknál belső tulajdonságokkal volt bajom. Túl válogatós voltam mindig is, és attól tartok, hogy ez egyre jobban visszaüt, hogy nem vagyok annyira primitív, mint a legtöbb férfi, akiknek annyi igényük van hogy legyen viszonylag szép és ne legyen idegesítő, nekem pedig igényeim voltak a jó személyiségre is, mert empatikusabb egyén vagyok, és lehet, hogy pont ez a baj, mert így kiütközik a legtöbb lehetséges barátnőjelöltnél valamilyen olyan belső tulajdonság, ami engem eltaszít.


A lényeg, hogy a gátlásosságot már kinőttem huszonéves koromra, de továbbra is válogatós maradtam, így egyszerűen nem találom a párom azóta sem, és szűz vagyok. Ezzel az a gond, hogy kezdek belekerülni egy nagyon rossz ördögi körbe. Mivel nincs tapasztalatom nőknél, ezt ők biztosan megérzik, és azt fogják hinni, hogy azért vagyok szűz, mert ennyire pancser voltam mindig is a nőknél. Közben meg igazából egész jó lehetőségeim voltak, olyanok, amiknek más férfiak örülnének, de én nem éltem a lehetőségekkel.


Egy olyan ördögi körbe kezdek belekerülni a saját korábbi hülyeségeim miatt, hogy most már amiatt, hogy még mindig szűz vagyok és ezt úgy is biztosan mindenki gáznak tartja, attól tartok, hogy nagyon elcsesztem a szexuális életemet azért, mert lemondtam olyan nőkről, akiknek esélyt kellett volna adnom, most pedig már lehet, hogy nem is kellenék még olyanoknak sem, mert gáz hogy még mindig szűz vagyok.


Hogy lehetne kilábalni ebből? Eddig sem vittem túlzásba a próbálkozást, de most már kezdek emiatt nem merni lépni olyan nőkhöz, akik lehet hogy tetszenének, mert mit fog szólni, ha megtudja, hogy még szűz vagyok, vagy csak megérzi, hogy tapasztalatlan.


Igazából nem tudom, hogyan kéne megközelítenem ezt az egész helyzetet.



2018. ápr. 30. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel nincs tapasztalatom nőknél, ezt ők biztosan megérzik, és azt fogják hinni, hogy azért vagyok szűz, mert ennyire pancser voltam mindig is a nőknél."


A nők a hülyék, nem te. Egy pancsert választanak helyetted. Örülj a káruknak és röhögd ki őket!

2018. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de hasonló helyzetben voltam, mint te. Én is világ életemben válogatós voltam. Kb fél éve vesztettem el (úgy, hogy esélyt adtam valakinek, akire elsőre nem azt mondtam, hogy "hűű megdöglök érte, annyira kell" - azóta viszont ez kialakult, teljesen belezúgtam).


Inkább azt ne hagyd, hogy az önbizalmad leépüljön emiatt. Ha látják, hogy magabiztos vagy, van önbecsülésed, akkor nem fogják azt gondolni, hogy lúzer vagy. Egy érett gondolkodású nő nem fog a szüzességed miatt elítélni, ez inkább a plázap*csákra jellemző.


25N

2018. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 "Örülj a káruknak és röhögd ki őket!"


Mindent meg lehet magyarázni, miért jó inkább egyedül maradni, mint összejönni ezzel vagy azzal, ezt tettem én is eddig mindig, de szerintem ez így már nem jó... most is annak örüljek, hogy egyedül maradok? Nem szeretnék azért szűz maradni, mert eddig is az voltam.

2018. ápr. 30. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. 19L
2018. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 "Egy érett gondolkodású nő nem fog a szüzességed miatt elítélni, ez inkább a plázap*csákra jellemző. "


Én nem így látom. Nem kell ahhoz plázap*csának lenni, hogy egy nő inkább olyan férfihoz vonzódjon, aki már sikeresen megfektetett pár jó nőt.

2018. ápr. 30. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Én pont nem ilyen vagyok. Engem taszítana a tudat, ha valaki olyannal lennék, aki már sok nővel volt együtt. Nekem ez azt a hozzáállást tükrözi, hogy tök mindegy, csak lyuk legyen. Én nem akarok egy lyuk lenni a sok közül. Nyilván nem várom el, hogy szűz legyen a pasi, az viszont számomra kiábrándító, ha már fűvel - fával összefeküdt.

2018. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Tévedsz, ha azt hiszed, attól leszel férfi, hogy szűz vagy, vagy nem...

Ez fejben dől el, viselkedéssel, kisugárzással. És nem azon, hogy minden szétnyílt láb közé beteszed...

2018. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez volt, csak sokkal később eszméltem rá, hogy tönkrement a fiatalságom. (27 voltam)

Igaz nekem volt pár barátnőm, de sohasem jött össze az igazi kapcsolat.

Ráadásul nem egyszer a szüzességem miatt csesztem el a kapcsolatot.


Teljes mértékben alá tudom támasztani az ördögi kör elméletedet.

Minden évvel csak rosszabb és rosszabb lesz. A nők egy nagy része meg kiszagolja, és valami furcsa stigmát ütnek a fejedre.

Ez visszahat és végül sugárzod magadból a taszító aurát. Ez a szar fejedben keletkezik, de visszahat az életedre.


Ezen tényleg csak a szüzességelvesztés segít. Onnantól lényegesen felszabadultabban ismerkedtem, és ütöttem a fejemet a falba, hogy a felelőtlen csajozós évek elúsztak.


Innentől ne hallgass senkire, csak és egy cél vezéreljen. Veszd el a szüzességet egy éven belül. Minden nap gondolkozz ezen, hogyan tehetnéd.

Király arc vagy, lebegjen ez a szemed előtt. Tinderezz, menj el szórakozóhelyre, csajozz. Add le kicsit a mércét. Menj mennyiségre, vannak átlagos csajok akik jók erre a célra.

Ha beüt a gátlásosság, ne szégyelld, vannak kedves lakásos hivatásos csajok is. Csak legyen a stratégia része, és ne reklámozd.

2018. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem abbane hagyjad/hagyjátok, válogassatok csak életetek végéig. :) Báraz öregek otthonában már nem lesz túl jó a felhozatal. :D F
2018. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén ahogy olvastam a kérdést megijedtem merz félek én is ilyen leszek. Mondjuk én fiatalabb vagyok de nekem sem volt jó eddig egy srác sem, és nem tudom miért. Azért mert nem volt szikra? Nem tudom de próbálok ellene tenni. Próbálj meg esélyt adni olyanoknak akiknek amúgy nem adnál és nézd meg mi sül ki belőle. Mondjuk amikor én próbáltam ezt az nem sült el jól xd talán majd kinövöd ezt vagy nem tudom:)
2018. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!