Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy férfi szeretne barátnőt/feleséget mégsem ismerkedik? Foglalt nő tetszene neki?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint évek óta nem volt senkije, sem komoly kapcsolat, sem pedig alkalmi vagy szexkapcsolat.(haverja vagyok szerintem nem hazudna) Társkeresőzik is, de ha bejön a nőnek akkor sem ír rá. Szórakozóhelyeken sem szólít meg soha senkit, pedig vesztenivalója nem lenne. Nagyon magányosnak tűnik, be van zárkózva kicsit.

Egy másik haverja barátnője a nőtársaság számára, vele nagyon udvarias, talán túlságosan is. Ő tetszene neki vajon? Vele szokott kettesben is beszélgetni, de csak haverilag, meg mindenben segít neki ami csak felmerül. Mióta ez a szitu, azóta a haverral hidegebb viszont a barátnőjével többet beszél, hívja közös programokra.

Megkérdezni nem akarom, mert csak balhé lenne belőle, meg gondolom foglalt nőre úgysem menne rá.



2019. okt. 2. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Nem tudom hogy miért csinálom ezt. De jó lenne ha valaki leírná.
2019. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt simán elképzelhető, hogy a haver barátnője bejön neki. Ahogy az is, hogy jelenleg még nincs ilyesmi a fejében, de idővel majd kialakul a vonzalom, ha túlzottan belemennek a lelkizésbe. Ez a második elég valószínű szerintem.

Amúgy meg simán lehet, hogy olyan rég nem volt senkije, hogy már fél belevágni, tele van kételyekkel. Olyan ez, mint mikor valakinek sokáig nincs munkája, és ahogy múlik az idő, úgy érzi magát egyre alkalmatlanabbnak, hogy idővel már csak alibiből mondja, hogy persze, dolgozni szeretne. Szerintem már ő is csak mondja, de valójában beleragadt ebbe az egyedüllétbe.

2019. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem vallja be senkinek, összejárhat valakivel. Nem más dolg, hiába vagy haver. Lehet, hogy a haver csaját is csak levarrná, kapcsolatot nem akar. Nem olyan ártatlanok a zárkózottnak tűnő emberek sem, ne aggódj.
2019. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam az van, hogy sosem látom, hogy tetszenék valamelyik nőnek. Én töröm magam, ők nem. Én írok egyszer, kétszer, háromszor... ők ha egyszer sem, akkor egy idő után megunom és nem érdekel.
2019. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!