Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szenved sok férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szenved sok férfi az interneten és inkább összejön olyannal, akihez nem vonzódik annyira, minthogy élőben ismerkedik és akkor talán jobb nővel is lehetne kapcsolata?

Figyelt kérdés

Felmentem egy társkeresőre és senki nem írt vissza, egy hónap alatt egy két duci nő visszaírt, akihez lén nem vonzódok. Így élőben kezdtem el ismerkedni és érdekes módon sokkal jobban szóba álltak velem nők élőben, mint interneten és bizony lett is egy állítólag nálam szebb barátnőm.

Sok férfitől tudom hogy összejön pl egy dagadt nővel társkeresőn, amikor a vékonyakat akarná inkább. Ennyire igénytelen sok férfi, hogy inkább választja a megalkuvást minthogy esetleg élőben ismerkedne?


2018. jan. 15. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert sokan nem tudnak élőben ismerkedni. Van, akinek szinte egyáltalán nincs társasága, vagy ha van is, esetlenül viselkedik. Amúgy nem gondolnám, hogy neten csak ronda nőkkel lehet ismerkedni.
2018. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

A probléma ennél mélyebb. Már eleve ott kezdődik a baj, hogy foggal körömmel kapálóznak mindenáron a kapcsolat után. Ahelyett, hogy élnék boldogan a kis életüket és bevonzanának egy normális nőt az életükbe.. Már csak ezért sem szerencsés az internetes társkereső, és ezért nem is veszi komolyan a fent lévők nagy része. Sokkal jobban átjön az elkeseredettség egy társkeresőn, mint ha élőben összefutsz valakivel.

Persze azt is megértem, hogy sokaknak a béka s.gge alatt van a kommunikációs képessége, és egyszerűen képtelen a való életben ismerkedni. De ezek fejleszthető dolgok, amiket fejleszteni is kell. Mert hiába szed össze magának interneten valakit, ha utána megöli a kapcsolatot mert antiszociális. Hiába jut el valaki a randiig, ha ott már nem tud értelmesen megnyilvánulni akkor nem fog neki összejönni a kapcsolat.

2018. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Élőben nehezebb ismerkedni. Oké, neked valószínűleg volt élőben valami pluszod, de a szóban forgó férfiaknak ez nincs. Élőben paráznak, stresszesek, nem jut eszükbe jó szöveg, zavarban vannak, ezek pedig egy nőnek sem kellenek. Neten könnyebb ráírni pár emberre és gondolkozni a válaszokon pár percet.

Nekem sosem volt gond barátnőt találni, de a lányok többségét neten ismertem meg. Élőben, egyszerűen fogalmam sincs, hol kéne ismerkedni. Amikor élőben megismertem egy lányt, akkor az mindig véletlen volt. Egyáltalán, hol ismerkedhetnék? Buliban esélytelen beszélgetni, egyetemi programok nagy része tök jó piálni, de másra nem. Így marad a net, ahol amúgy senkivel sem úgy kezdem a dolgot, hogy felakarom szedni.


#2: "Ahelyett, hogy élnék boldogan a kis életüket és bevonzanának egy normális nőt az életükbe."

Élhetnek a világ végéig is, ha nem tudnak ismerkedni, nem fognak senkit sem bevonzani.

2018. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Mert gyors látszatmegoldást/kifogást keresnek ahelyett, hogy a dolgok mélyére ásnának. Lásd itt a sok "alacsony, ronda és sovány vagyok" jellegű panaszkodást, amelyeknek a szerzőjéről mindig kiderül, hogy a testalkata a legkisebb probléma az életében - de ahelyett, hogy szembenézne az unalmas, rutinszerű, barátok, új ingerek és élmények nélküli életével és az önismeret, továbbá a kommunikációs készség teljes hiányával, könnyebb idelökni, hogy "há' azér' nincs nőm, mert ronda/alacsony/vékony vagyok".


A netes társkeresés ugyanez: látszólag könnyebb és biztonságosabb neten ráírogatni pár nőre, mint élőben hús-vér nőkkel ismerkedni, kommunikálni, neadjisten elkezdeni társaságba járni és megnyílni mások előtt. A valóságban viszont aki élőben nem tud ismerkedni, az neten sem fog tudni, legfeljebb defektes nőkkel összejöhet neki néha pár kufirc.

2018. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkit a szükségletei vezérelnek, csak ezeket sokan félreértik - tudatlanok magukkal, nem képesek menedzselni őket, rossz viselkedési mintákat követnek, stb...


Szóval amolyan ösztönlények, mint az állatok.

Tehát érdekes, hogy képesek gondolkodni, mégsem használják semmire az agyukat 😊

2018. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válogatás kimondottan olyan luxus, amit csak a nők engedhetnek meg maguknak. Óriási férfitöbblet van online, még offline is sokkal több férfi jut 1 nőre, tehát a nőn múlik, kit választ (persze a balhét már nem akarja elvinni sose, helyette játssza az értetlent, miért haragszanak rá a döntése miatt). Nagyon kevés olyan férfi van, aki válogathat, többnyire az Andy Vajna- meg Pumped Gabó-félék.

A döntő többségnek nincs választása, Kérdező. Vagy beéri azzal, ami van, vagy agglegény lesz, vagy prostik. Eszi-nem eszi, nem kap mást, szokták mondani.

2018. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

"Ahelyett, hogy élnék boldogan a kis életüket és bevonzanának egy normális nőt az életükbe..."



az ember nem elég önmagának. ha a létezésed sem érdekel senkit, távol vagy a boldogságtól, mint Makó Jeruzsálemtől.


a vonzás meg úgy eszetlenség, ahogy van.

2018. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a párkapcsolati piac túltelített, a férfi nem válogathat, csak a saját dolgát nehezítené, annak meg semmi értelme

A nők válogathatnak mert van kiből

A férfi meg eszi amit elérak az élet, máskülönben járhat prostihoz vagy egyedül öregszik meg

2018. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!