Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bunkóság, ha sok nőt azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság, ha sok nőt azzal rázok le, hogy nem illik össze a személyiségünk? F31

Figyelt kérdés

El szoktam mondani, hogy ez nem az ő hibájuk, tudom magamról, hogy elég nehéz velem együtt lenni és ismerem a buktatókat, nem akarok olyanba belemenni, aminek esélye sincs.

Ez szerintetek korrekt?

Úgy vettem észre, főként a "szebb" nők szokták nagyon zokon venni. Ez tényleg ilyen bántó? Senkinek sem lenne jó belemenni egy nem működő kapcsolatba..



2019. okt. 2. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen elutasítás nem esik jól, bármi is az oka, de ez még mindig a kulturáltabbak közé tartozik, és szerencsésebb nem belekeveredni a (valós) részletekbe.
2019. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt. Nyilván mindenkinek bántani fogja az egóját, ha visszautasítják, fpleg azokét, akik ehhez nincsenek hozzászokva, de egy normális ember ezt képes dráma nélkül kezelni. Az csak pozitív, ha van önismereted és tudod, hogy mivel nem vagy képes együtt élni egy kapcsolatban. Egyikőtöknek sem lenne jó, ha úgy jönnétek össze, hogy már előre tudni lehet, hogy nem fog működni. Értelmes ember hamar túlteszi magát rajta, akkor is, ha az elején rosszulesik neki.
2019. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális stílusú kegyes hazugság, a célnak tökéletesen megfelel.
2019. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elutasítás valamilyen szinten mindig bántó. Meg akkors ha kedvesen mondod el.
2019. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatnál 1-2 részletet neki ha nem ciki, akkor ő se sajnálná. Én egyszer megmondtam egy srácnak mikor kérdezte miért nem akarok vele összejönni, hogy nekem ő túl nagyhangú, ordítozós, társaság közepe, haverkodós, erre még büszke is volt magára hogy ja hát igen, ő ilyen. Tehát ha megmondanád a konkrétat, valószínű ő is látná hol nem illetek össze, és barátságos viszonyban maradhatnátok.
2019. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!