Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet olyan barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olyan barátot szerezni, akivel egyezik vagy legalábbis hasonló a kapcsolatról és a világról kialakított képünk és hasonló az érdeklődési körünk és személyiségünk?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétumok nélkül nem lehet sokat mondani.

Kövesd az elveidet, és járj nyitott szemmel.

2019. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre szerintem csak annyit lehet mondani, hogy ismerkedj. Minél több emberrel, annál jobb, és annál több esélyed lesz találni valakit, aki hozzád hasonló. Menj el ilyen rendezvényekre, lépj be olyan csoportokba, ami az érdeklődési körödnek megfelelő, és előbb-utóbb biztos találsz valakit, akivel egymásra tudtok hangolódni.
2019. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok konkrétumokat írni, mert akkor azt hiszik, itt akarok ismerkedni.
2019. júl. 29. 20:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj azzal, hogy mások mit hisznek.

És ha itt találod meg azt, akit keresel?

2019. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán bízok az itteni társkeresésben. Interneten amúgy is mindenki másképp viselkedik, mint élőben.
2019. júl. 29. 20:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez egy egyszerű sablonos mindennapos kérdés....


Ezért ismerkednek az emberek , hogy találjanak megfelelő társat.

Kevés olyan szerencsés van akinek elsőre sikerül megtalálnia...

2019. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egyszerű meg sablonos, de sajnos én nagyon fura vagyok.
2019. júl. 29. 21:53
 8/13 anonim ***** válasza:
És ugyan mitől lennél fura?
2019. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem tényleg az vagyok. És m csak szerimtem, a környezetemben élők szerint is.
2019. júl. 29. 22:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondj már valami kézzelfoghatóbb dolgot, mert nagyon kezd érdekelni, hogy milyen vagy. Rám is szokták mondani, hogy fura vagyok. De sokféleképpen lehet furának lenni.
2019. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!