Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ritka az ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ritka az ha valakinek huszon évesen sem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt egy olyan lány sem akit szerettem volna. Sokszor már el sem tudom képzelni hogy milyen lehet.


Van itt olyan aki huszon évesen tapasztalta meg először?


2019. okt. 3. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kevés az ilyen életképtelen fajta.
2019. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26 vagyok azt olvastam hogy minden hatodik szűz ebben a korban
2019. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
B*sszus ezek a kérdések minden egyes nap újraismétlődnek. Miért nem olvasgatnak el ezek az emberek pár oldalt és meg is kapnák a választ. Eszem megáll ennyiért kiírni egy kérdést.
2019. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ritka. Ahogy azok az emberek sem ritkák, akik megragadtak azon a szinten, hogy az élet célja a magvaik szétszórása. Ők ettől érzik magukat valakinek... :P

Kérdező: azt írod, még nem volt olyan lány, aki igazán megmozgatott volna benned valamit. Akkor meg minek lett volna barátnőd? Divatból? Majd ha lesz valaki, aki arra érdemes, akkor erőt veszel magadon, és megpróbálod meghódítani. Ebben amúgy az az igazságtalanság, hogy aki valóban komolyan veszi ezt a párkapcsolat dolgot (esetleg kicsit túl is misztifikálja), az esetleg épp akkor szúrja el a tapasztalatlansága miatt, amikor igazán fontos lenne.

2019. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 peca1000 ***** válasza:

Egyre gyakoribbak az ilyen életképtelen balf....szok.


Pedig még a netes társkeresők is a segítségükre vannak.

2019. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ritka.
2019. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!