Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válogatós nőként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válogatós nőként milyen teljesitményre vagy képes, amire hivatkozva jogosan vagy válogatós?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 11:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem akartam sose összejövögetni csak azért, hogy legyen valaki. Egyet és azzal örökre. Ahoz, hogy valakivel hosszú távon lehesek együtt megvan azért mi az amit nem tudnék elviselni. Szerencsére korán megtaláltam a megfelelő egyént :). Nincs semmi különös dolog amire tudnék hivatkozni. Nem vagyok csúnya, se buta, vannak céljaim.
2019. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Párkapcsolatban lenni nem kötelező:) sokan úgy vannak vele,inkább egyedül mint egy nem megfelelő partnerrel.
2019. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Miért kérdező, a te rostádon mindenki át fér szüretlenül? Na ugye! :)
2019. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki annyira válogatos, amennyire csak akar.
2019. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Mindenre kaptam választ csak a kérdésre nem :D
2019. okt. 3. 11:51
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Ezerszer inkább lennék egyedül, mint egy nem megfelelő ember mellett. Egyáltalán nem várok el olyat mástól, amit én ne tudnék nyűjtani és igen, magasan vannak az elvárásaim, miért érném be akárkivel? Egyébként is, ha "nem jogosan" lennék válogatós és emiatt egy életre egyedül maradnék, akkor az csakis az én problémám lenne, nem?
2019. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
28%

Férfiként válaszolok, és nem igazán érdekel, ha lepontoznak.


A magyar nők nagy többsége (nem az összes) hihetetlenül el van tévedve. Túlértékeli magát, képtelen reálisan látni a helyét, beette a feminista "neked jár" - szöveget.


A csúcs a következő volt nekem pár éve: leveleztem egy kisgyerekes (!) nővel. Nekem akkor nem volt még meg a kisfiam. Még válaszolni is lusta volt, de kifejtette, hogy azért nincs négy éve senkije, mert nem a mennyiségre, hanem a minőségre megy! Nem fogta fel, olyan buta volt, hogy a négy év magány az nem minőségi elvárás, hanem egy nagy büdös semmi!


Szóval a válasz röviden: semmi alapja, az irreális énképen kívül.


F, 39

2019. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Zsoltmester ***** válasza:
27%
Azért nem fogsz választ kapni a kérdésre, mert egész egyszerűen nem válogatósak a nők. Ha meg valami kritérium van is akkor az az anyagi helyzetre vonatkozik vagy a külsőre. A nők képesek lefeküdni valakivel azért, mert tetszik nekik és képesek járni valakivel azért, mert van pénze és kábé ennyi amit el lehet mondani róluk.
2019. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

7-es! "A magyar nők nagy többsége (nem az összes) hihetetlenül el van tévedve. Túlértékeli magát, képtelen reálisan látni a helyét, beette a feminista "neked jár" - szöveget."


Ezt simán rá lehet húzni az emberiség 99%-ára. Az online világ hihetetlenül károsan hat az önértékelésre, mert eszméletlenül görbe tükröt mutat. Nem nehéz megtalálni azokat a csoportokat a neten, ahol ki tud teljesedni a világképünk, vagy az önmagunkról kialakított kép. Mindegy hogy az jó vagy rossz. Vagy hihetetlenül depresszív vagy hihetetlenül elszállt emberekkel lehet összefutni mindenhol. A probléma meg az, hogy ők ezt nem érzik magukon, sőt, megerősítve élik az életüket.


Az meg hogy ki éle magányosan, nem is érdekel. Én eleve kizárom az életemből azokat, akikkel nem értek szót. Nem azért mert én magam többre tartom, hanem azért, mert nincs dolgunk egymással.


Mondok még egy nagy titkot: a mai emberek azért ennyire szétszórtak pszichésen, mert olyan dolgokra pazarolják az energiájukat, az idejüket, ami nem építi őket. A megoldás az meg az lenne, hogy olyan dolgokkal foglalkozz, ami te vagy. Ami épít, amitől fejlődni tudsz. Ki a bánatot érdekel hogy a szomszéd 4 éve egyedül van, meg b*zi?! Ő dolga, magasról teszek rá.

2019. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon jó kérdés. Elvárások vannak bőven, de hogy ezért mit ad arról már nem beszélnek.
2019. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!