Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőket valóban nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket valóban nem az anyagiak érdeklik, akkor miért van az, hogy kivétel nélkül lekopik az összes nő, ahogy megtudja, hogy futár vagyok?

Figyelt kérdés
Huszonéves nőkről van szó, az összes, amint meg tudja, hogy nem mérnök vagy ügyvéd stb. vagyok, hanem kisebb keresetű melós, azonnal, se szó, se beszéd, eltűnik. Itt a gyk-n meg lehet olvasni sok válaszolótól a meséket, hogy csak az számít, hogy valaki ne legyen munkanélküli. A valóságban ezzel szemben egész mást lehet tapasztalni, konkrétan a nők undorodnak attól, aki keveset keres, ez az igazság...

2019. ápr. 29. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Üdvözöllek a valós világban...
2019. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%

Nem csak a pénz számít, jó, ha van hozzá státusz.

32/f

2019. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem minden nő undorodik a kispénzű pasiktól! A plázacica kategória valóban a pénzre megy, de egy szerény, visszahúzódó nő biztos nem az anyagi helyzetedről fog érdeklődni. Lehet azért kapsz kosarat, mert a szép nőkre mész, add lejjebb és nem fognak lelépni.


Rövidtávon tényleg menő egy szép nő, de azt pénzelni kell meg beültetni a milliós kocsiba, viszont hosszútávra olyan nőt érdemes keresni, akit a jellemed érdekel és akár hajléktalanként is elfogadna.

2019. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
És milyen végzettséged van? Mióta dolgozol futárként? Mit tervezel a jövőben? Csak mert egyáltalán nem biztos, hogy a pénz az oka.
2019. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Én itt gyakorin is kerekperec megmondom, hogy fontosnak tartom, hogy egy férfi sokat keressen, jó munkája legyen. Az már kérdés, hogy úgyis le fogtok pontozni, holott csak őszinte vagyok. Próbálkozz olyan lányoknál, akiket nem érdekel a jólét, mondjuk ilyen átlagos szürke kisegereknél. Vagy másik opció, hogy tanulj tovább és ne érd be azzal, hogy csak futár vagy.
2019. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos ez neveltetés kérdése is. A lányokat mindig is úgy nevelték, hogy "jó partit" fogjanak maguknak. Engem is hasonló szellemben próbáltak irányítani, de én kifejezetten "rossz partit" választottam, és vele élek már 43 éve. Mondanom sem kell, hogy mindenki hülyének nézett. Mindenért, amink van, keményen meg kellett küzdenünk, ezt nem mindenki vállalja fel. Ráadásul most még inkább pénzszemléletű a társadalom, mindenki az anyagiakra hajt. Mindenesetre kívánom neked, hogy sikerüljön találkoznod egy olyan lánnyal, akinek te tetszel, és nem az anyagi javak.
2019. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a legtöbb nőt érdekli, vonzza a hatalommal, statusszal, vagyonnal rendelkező férfi, mint ahogy a férfiakat ennek megszerzése, az hogy a szerény nem fog ez után érdeklődni, az csak azért van mert szerény, annyira értékeli magát. Elég selejtes feminin tulajdonság ez, de hát ez van (masculin tulajdonságban is van társadalmilag megvetett, pl. Pont a dominancia, gyengék kitaszitasa, hatalomvagy stb.), ha férfinak születtél akkor küzdeni, hajtani kell, téged nem add el a két szép szemed, belülről is vonzónak kell lenni (persze a nőknek is), csak más a preferencia. Ha a vágy már benned van, hogy feljebb törjél, akkor nincs gond, ha nem, akkor maradnak a nem épp nőies nők, vagy akik beerik ezzel, de ha még nem is mondja ki, a legtobbnek nem tetszik, ha egy férfiban nincs törtetés a jobb élet felé, hisz a cél az utódok biztonsága alapvetően és a biológia még mindig ugyanaz mint 500 éve, hiába csinálhat ma már egy nő is karriert.
2019. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Az az igazság, hogy én ettől a mentalitástól undorodok. Hányni tudok az ilyen ostoba, korlátolt, frusztrált pasiktól.
2019. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

valószínűleg nem az a tény a lekopások oka, hogy futár vagy.

sokkal inkább a stílusod, a megnyilvánulásaid.

Vagy valóban rossz helyen keresgélsz. Ha mondjuk olyan csajokat akarsz felszedni, akiknek havi fél milla a kinézetük karbantartása, elhiszem, hogy lekopnak, ha nem vagy presztízsszimbólum.

Ha viszont átlagos, rendes lányokkal szeretnél ismerkedni, a viselkedésed lehet a hiba.

Talán szégyenled a munkád és ez visszatükröződik a személyiségeden.

Lehet hogy frusztrált vagy, vagy pl. lenézően, gyűlölködő stílusban nyilvánulsz meg azokkal kapcsolatban, akik szerinted menőbb munkát végeznek.

2019. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Chat oldalon pl, amikor beszélgetek, a csaj első kérdései között a foglalkozásom van... Ahogy megtudja a válaszomból a foglalkozásomat, a csaj szó nélkül már le is lépett minden indoklás nélkül... De élőben is, amikor viszek ki házakhoz küldeményt, a nők arckifejezésén is lehet látni a lesajnálást, kb mintha egy koldus lennék... Hozzáteszem, nem nélkülözök, félretett pénzem is van!
2019. ápr. 29. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!