Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb. minimum hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. minimum hány éves kortól kellene egy pasinak önállónak lennie, és párkapcsolatban élnie?

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 10:48
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem nincs arra formula, hogy mikor kell önállósodni, illetve azt sem gondolom, hogy a párkapcsolat kötelező lenne bármilyen korban, sőt szerintem a férfiak esetében sokszor aki párkapcsolatban van, az egyáltalán nem önálló, mert amire addig az anyjára támaszkodott, most a barátnőjétől megkapja és sose önállósodik.
2019. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22év.
2019. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Én ezt nem korhoz inkább élethelyzethez kötném. Szerintem ha valaki évek óta dolgozik biztos bevétele van és van lehetősége menni akkor menjen. De ha feltétlen korhoz akarjuk kötni harminc után már nagyon érdekes ha valaki otthon él. Az hogy "mikortól kell párkapcsolatban élnie" szerintem értelmetlen kérdés. Ha arra gondolsz mi az a kor amikor már furán néz az ember ha a másiknak egyáltalán nem volt még kapcsolata akkor én a húszas évek elejét mondanám. Ha valaki 25 éves koráig nem talált senkit ott általában több van a háttérben mint a balszerencse.
2019. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16
2019. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
62%

Tőlem már 21 évesen elvártak saját autót, saját lakást, ja meg hogy a kvantummechanikától a monetáris politikáig mindenhez értsek.

Párkapcsolati szempontból némileg értelmetlen a kérdés, ugyanis a nőknek kortól függetlenül sokkal vonzóbb az a férfi, akinek kapcsolata van, mint az, aki egyedülálló. Ezt az elméletet továbbfűzve amelyik férfi viszont évek óta egyedülálló, arra szinte mumusként tekintenek.

2019. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy 20 éves korom óta önálló vagyok. Kapcsolat mondjuk nem hiányzik. Időm se lenne rá a suli, munka , barátok, szakmai gyakorlat mellet. Totál be vagyok táblázva.


30 F Önálló vállalkozó.

2019. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Önállónak maximum kb egyetem, iskola után.

Párkapcsolatban bármikor.

2019. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat rész értelmetlen. Mire találkozunk, legyen túl legalább egy hosszú kapcsolaton. Ez a minimum.


Az önállóság más tészta. Én nem bánom, h a praktikus okokból 30 évesen még nem költözött el a szülőktől. De ha nyafog, hogy nem tud, na az kizáró tényező. Mert ha én 18 évesen meg tudtam tenni, akkor nehogy már egy 30 évesnek ne menjen. Szintén gondot jelent, ha később sem akar elköltözni.

2019. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És 18 évesen önállóan saját pénzből vagy Apádék pénzéből költöztél el. Mert utóbbi esetben nincs jogod elítélni másokat.
2019. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minimum? Hát 16éves kort azért nem árt elérni ahhoz, hogy valaki önálló legyen. Jogilag viszont 18. De 16 felett azért már lehetnek az embernek saját döntései, csak pl külön költözéshez szülői engedély kell. 18 felett már nem.


Szerintem te a maximumra vagy kiváncsi. Itt pedig olyat nem ismerek, hogy "kellene". Én ismerek 45éves embert, aki családostól lakik a szülői házban és a szüleivel oda-vissza segítik egymást. Szigorúan véve még nem önálló.

2019. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!