Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Az idősebb életkora + 8 év legyen minimum a fiatalabb fél életkora egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

pl:21 éves emberhez (ha ő az idősebb)18,5 éves pár illik.

Vagy mondjuk elfogadható-e szerintetek 17 éves életkor is?

(Nem e szerint választanék pasit, de aki nagyon-nagyon tetszik 21 éves:P) 17/L


2012. jún. 5. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nem így megy, hogy eldöntöd, hogy mit tudom én 20 éves korig jöhet szóba pasi, ha igazán szerelmes leszel, nem a kora fog számítani az illetőnek.
2012. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

A szerelem nem korfüggő.

Bár a tudósok szerint egy kapcsolatban az ideális korkülömbség 5 év a férfi javára.

Szerintem ebbe més simán benne vagy :)

16/l

2012. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem igazán érdekel, hogy hány éves, mert én szeretem őt, csak arra lennék kíváncsi, hogy az emberek mit szólnak egy 17/L-21/F kapcsolathoz.

barátnőm 17/L-25/F kapcsolatba ment bele nem rég, szeretik egymást, nem érdekli őket más véleménye, de nekem mindig mondják a háta mögött, h beszéljem le róla, mert az azért sok (bár sztem teljesen összeillenek, és nem zavaró a korkülönbség)

2012. jún. 5. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:

ha szereted ne törödj másokkal, én semiképp se szakítanék a barátommal ha idősebb lenne és mások meg azt mondják hog szakítsunk mert idős hozzád stb


ne érdekeljen a többiek véleménye szereted és kész

2012. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt a Dr. Csontból szedted? Mert ott nem azt mondták, hogy ennyi idős pár illik hozzá, hanem hogy maximum ennyi legyen a korkülönbség.

Amúgy meg ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel. Miért ne lehetne együtt egy 17 éves lány egy 21 éves fiúval, nem olyan nagy különbség az.

2012. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Baromság. Az a legjobb, ha mindkettő fél azonos korú. Az ideális korkülönbség 0 év. Vagyis hozzád egy 17 éves fiú illik.
2012. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

sz@rd le én még 40 évesen is tuti rámásznék egy 17 évesre!

:D

f18

2012. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nagy Lilienn válasza:

Sziasztok

!Én 20 éves lány vagyok.Randizagtok egy 48 éves férfival.A szüleim tudjak hogy mi a helyzet..Egyrészben csalódtak bennem,de idővel megenyhültek.Szóval azzal a kérdéssel fordulok hozzátok,hogy szerintetek felvállaljuk a kapcsolatunkat ha,komolyabbra fordulna?

köszi a válaszokat.


Ui: Szerintem pont jó korban vagytok egymáshoz. Sok sikert:)

2012. jún. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 -=Koldus=- ***** válasza:
56%
A kérdést csak én nem értem? xD
2012. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Csegi89 ***** válasza:
100%
Szerintem ez a korkülönbség semmi. A szerelemben pedig tényleg nem számít a kor, erre már rájöttem... Én 22f, barátnőm 32.
2012. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!