Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most láttam egy tolókocsis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most láttam egy tolókocsis rövidlábú lányt, egy csoportban, és van barátja, akkor itt mit sírnak a férfiak hogy nem keresnek havi 1 milliót ezért szüzek 40 évesen is?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 14:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez akkor lenne a mondandóddal kapcsolatban, ha a férfi lett volna a kerekesszékben és nem a lány.
2019. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1. válaszoló,miért?nem mindegy nő vagy férfi?ha egy nő tud tolókocsisan összejönni valakivel akkor egy férfi mért nem tud szegényen csórón önbizalomhiányosan nőt találni?mert a nőknek könyebb,igen,ide akartam kilyukadni,de nem,nem vagyok nőgyűlölő
2019. okt. 7. 14:25
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Én meg férfiként kifejtettem, hogy jelenleg tünetmentes gyógyíthatatlan betegségem van, és itt azt kaptam csomó nőtől, hogy ez már alapból kizáró ok, mert alap hogy ha ő egészséges, legyen a másik is az.

Jó állásom van, tanult vagyok, sok ember szerint jófej, nyitott és kedves vagyok az emberekkel, legtöbb ismerősöm szerint jóképű is vagyok. Mióta rájöttem, hogy esélyem sincs, számos éjszakás kaland volt már. Komoly kapcsolatom SOHA nem volt még. Pedig jelenleg még kerekesszékben sem vagyok.

És ne gyertek azzal, hogy mert a személyiségem, vagy a külsőm, mert nincs problémám az ismerkedéssel, amíg ki nem derül hogy beteg vagyok.

Ráuntam. Ez biztos megváltoztatott, de már tök mindegy.

Örülök, hogy a hölgy talált párt, jó neki..

F31

2019. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
3-as, ha te vagy az, aki nem írja le, mi a konkrét betegsége, akkor persze, hogy nemet mondunk. Ismeretlenre nem mondunk igent. Ha leírnád, lehet, egy csomó nőnek nem lenne probléma.
2019. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
A szomszéd pasinak sztómás zacsija van, a felesége mégis csinos. Akkor meg miről beszélünk?
2019. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A szomszéd pasinak sztómás zacsija van, a felesége mégis csinos. Akkor meg miről beszélünk?


így meg pláne nem értem,a nők jobban lenézik a nem jókedvű nem jóképű férfiaskat mint a rokkantakat?

2019. okt. 7. 14:41
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

#5


Ez így elég értelmetlen, mert az ismerkedés nem azzal kezdődik, hogy leveted a gatyádat.


De a kérdés is nettó ökörség. Csak azt támasztja alá, hogy a nők el könnyebb (amit tudtunk eddig is).

2019. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem, azt támasztja alá, hogy a pasik kanosabbak.
2019. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ma 14:37


Konkrétan azt fejtegették sokan, hogy "elvárás" hogy egészséges legyen egy férfi. Bocs, de nincs kedvem ilyen körülmények között a betegségemről beszélni.

Másrészt pedig én ezt leszarom mi megy a neten, csak rávilágitottam, hogy itt is ez van. Valóságban elmondom mi bajom van, és akkor a kutyának sem kellek, annak sem, akinek előtte igen.

Beletörődtem, kénytelen voltam. Szóval jól müködik több éves szexkapcsolataim vannak. Mindent úgy csinálok most is, mintha barátnő lenne, csak épp csomó mindent nem mondok el neki (de ő ezt tudja), tudja hogy vannak dolgok, amikről nem beszélünk soha és néha (amikor ritkán kórházban vagyok) eltűnök kis időre, nem érdekel mit gondol rólam, hol vagyok, a sajnálata sem kell senkinek és a sok gusztustalan kamu "együttérzés" sem.

Ha eddig az összes nő nem olyan lett volna velem , amilyen amikor kiderül a betegségem, akkor nem így csinálnám.

Ennyit erről. Nem kell a mellé duma.

2019. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

ma 14:47


Igen, mindig ezzel nyigtatjátok magatokat, amikor kiderül,hogy a férfiak csomó mindenben sokkal toleránsabbak.

2019. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!