Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyik barátnőm férje rám írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm férje rám írt egy társkeresős csoportban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy nem tudta, hogy én vagyok, mert a vezetéknevem átírtam, és a képen sem egyértelmű, hogy én vagyok, de gondolom ráír minden nőre. Bnőm épp terhes, de szerintem nem hagyná el a férjét sose, mert nagyon vallásosak.

Elmondjam vagy ne? Van értelme?



2017. febr. 24. 13:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Én szépen megmutatnám neki mit írt. Nem a te hibád. Utána mi történik velük az már az ő dolguk. Én örülnék ha vki szólna ilyen esetben.
2017. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
19%

Pff jól beletenyereltél!

Szólj neki!

És randizz velem ;)

2017. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Én is örülnék neki ha valaki szólna ilyen esetben!!!
2017. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
23%
Szóljál neki, hagy idegeskedjen,hátha még a babának is fog ártani.
2017. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
85%

Én is szólnék neki, és elvárnám, hogy nekem is szóljanak.


De előbb menj biztosra, simán hazudhatja a pasi, hogy felismert téged és csak beszélgetni akart veled.

2017. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt a babának. A babának a hosszútávú isegeskedés, stessz árt. Attól hogy egyszer jól felhúzza magát nem lesz gond. De ebben az esetben pláne tudnia kellene kinek akar gyereket szülni.
2017. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
5%
Ne avatkozz bele. Lehet most csak egy kicsit elhanyagoltnak érzi magát. Ez nem megcsalás hogy ír, ha nem történik más. Ez az ő dolguk, az ő magánügyük.
2017. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

Azt már tudjuk kinek akar szülni, már csak arról lehet beszélni, hogy milyen a gyerek apja.

Szerintem a pasival beszélj,hass a lelkére, hogy ezzel az egész családját elveszítheti. Az, hogy írt egy levelet még olyan nagy gondot nem okozott, ha randiztatok is volna az már gázabb lenne:)

Gondolni kell a kismamára ha nem történt semmi komoly. Egy életre tönkre mehet szegény élete legszebb pillanataiban egy rémálomba csöppenni.

2017. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a kérdezőre csak ráírt. De lehet mással eljutott már az ágyig is.

Komolyan nem értem miért ne lehetne erről szólni. Amúgy az is gáz hogy fent van ilyen oldalon úgy hogy van felesége és babát vár.

Én tuti kitenném a párom szűrét ha kiderülne társkeresőt használ.

2017. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
7-es te vagy a pasi? :D
2017. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!