Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakorlatilag a születésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag a születésnél eldől egész életünkre hogy sikeresek leszünk-e a párkeresés terén vagy sem?

Figyelt kérdés

A biológiai lottó rengeteg embert megszívat, úgy gondolom hogy többek között engem is. Ennek keretében akár küldhetek képet magamról, bár a lesajnáló visszaigazolásokat olvasva nem igazán tudnám hogy mit is keresek ezen a bolygón.


23f


2019. okt. 7. 19:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel nem tudsz mit csinálni. Aki jóképű az mindig az marad, hacsak el nem rontja krisálymeth fogyasztásával vagy egy baleset következtében. Ő az aki vékonyan csibészes, kövéren karakteres stb. míg mi rondák rondák leszünk bármit is teszünk.


Ez van! Az élet szar. Nem kell vele foglalkozni. Semmivel sem.

2019. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nézd, aki belenéz a tükörbe és tetszik magának, úgy gondolja én egy jóképű férfi vagyok jó kiállással, vagy egy nagyon jó alakú és csinos nő....annak mindig nagyobb lesz az önbizalma.

És ha van önbizalma, elégedett magával, akkor a bátorsága is megnő.

2019. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Lazy Lover ***** válasza:
Igen èn egèsz èletemben szerencsètlen voltam a csajoknàl Az èlet olyan mint a szerencsejàtèk van aki nyertes van aki örök vesztes... Max szerzel pènzt akkor nincs gond a csajozàssal
2019. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%

Ennyi erővel idejöhetne egy végtag hiányos vagy értelmi fogyatékos is.


Tőled 1 opciót vettek el. Ha valaki mondjuk fogyatékos arra nem lesz képes hogy saját maga wc-re menjen.

Egy db kenyeret nem tudd megvenni, felügyelet nélkül 3 nap alatt éhen halna Tesco süteményes pultja előtt is.

Mer enni sem tudd ugyanis ő ezt nem látja át.


Életképtelen. Szomorú de ez van.

2019. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mert az, hogy mennyire vagy izmos, mennyire van a nők számára férfias és szórakoztató személyiséged, és mennyire vitted az életben, azok nem születéskor dőlnek el. Én sem nyernék férfi szépségversenyt, de ezek az "egyéb" dolgaim sok év kemeny munkával elértem, hogy rendben legyenek és láss csodát, rendben is vannak a nőkkel kapcsolatos dolgaim is. Persze huszonéves korom elején keményen dolgoztam azokon, hogy az élet ezen különböző területein fejlesszem magam
2019. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Nagyrészt eldől sajnos.

Aki jó géneket örököl az sikeres lesz a nőknél, mindegy milyen a személyisége.

Aki meg ronda annak jobb esetben 1-2x szerencséje lesz, de többnyire beérheti a hasonló kategóriájú nőkkel.

2019. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Igen, aki szűzen születik, az szűzen is hal meg!
2019. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A kinézetünkön kívül nagyjából a személyiségünk alapjai is előre meghatározottak, attól függően milyen családba születünk, milyen (nem csak külső, hanem belső) tulajdonságai vannak szüleinknek, nagyszüleinknek. Persze az sokat befolyásol, hogy milyen közegbe kerülünk később: pl. óvoda, iskola, baráti társaság, haveri kör.

Nem mondom, hogy teljes mértékben eldőlne, de pl. egy alapból visszahúzódóbb, intorvertáltabb típusú embernek mindig is nehezebb lesz az ismerkedés, a baártnő szerzés. És ezen nem fog tudni változtatni, legalábbis természetes módon biztosan nem. Persze eljátszhatja a nagymenőt (egyébként szerintem a legtöbb ember ezt játsza), de ezzel sem megy sokra, mert nem önmagát adja, és előbb utóbb úgyis kiderül ez...

2019. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Rockarc ***** válasza:

Minden fejben dol el. Ott rontjatok el, hogyha nem vagytok szepek, akkor idegenekkel akartok osszejonni. Kizart. Egy ismeretlen ember semmit nem lat beloled, csak a keped, es mar el is vereztel nala. Neten ugyanez a helyzet, plane fiatalabb korban, sokkal meghatarozobb meg a kinezet, mert masod azon kivul nem sok van, inkabb ugy mondom tulertekelt.


Neked csajozni szituaciokon keresztul kene. Tehat a boltban visszaadni a gyereknek a ledobott cumijat. A buszon atadni a helyed a terhes nonek. Kutyasetaltatas kozben, amikor latszik, hogyan bansz az ebbel. Ha dobalod neki a labdajat az egeszen mas, mintha a telefonodat nyomkodod. Igy van eselyed, hogy a masik felfigyeljen rad. A "pofadat" egy ido utan megszokja, es tud arra koncentralni, hogy milyen ember is vagy. Ha ezek utan mesz oda hozza beszelgetni, akkor mar nem fog elhajtani sot, nyitni fog feled.


43F

2019. okt. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem ertek egyet.


Megorultek ertem a lanyok 12-14 evesen. Menekultem eloluk, mert annyi idosen meg nem erdekeltek a lanyok haha :)


Aztan ennyi is volt, 35 evesen sem volt senkim. Nem tudom, mit szerettek akkor rajtam, azt az oldalamat mutatnam.


Pedig sajnos kulso teren elegge deficites vagyok, es akkor is az voltam.

2019. okt. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!