Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő folyton a szexről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő folyton a szexről beszél, mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt gondolnám érdeklem, mint férfi, de nem! Folyton szex a téma, mert érdekli a véleményem. De semmit sem akar tőlem, csak barátkozni. Találkoztatok már hasonlóval?

2019. okt. 9. 06:36
 1/9 anonim válasza:
100%
kancás a csaj, de veled nem dugna
2019. okt. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom tesó.


Igen, van amikor a nőknek ennyire kell a szex, akkor szoktak velem szexkapcsolatot kialakítani. Ha az első beszélgetés után közvetlenül nincs szex, akkor nem te kellesz neki, de valaki nagyon..

2019. okt. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokkal és főleg a kapcsolatban élőknél tapasztaltam.
2019. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy nem nő, max. csaj.
2019. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt várja, hogy te kezdeményezz.
2019. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem százas az ilyen, kerüld el messzire. :))
2019. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a témából indulj ki, nekem nőként a szex pont ugyanolyan társalgási téma, mint mondjuk a munka, vagy a hobbik.

Miből gondolod, hogy érdekled, mint férfi? Milyen jelét adta ennek?

2019. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Abból gondolnám, hogy ilyen témát hoz fel. Ha érdeklődik nekem hány centi stb... akkor gondolnám, hogy érdeklem. Beszél ilyesmiről. Nem egyszer, sokszor. De világos, hogy nem akar semmit, mondta is , hogy "csakis haver". Na mindegy, nekem ez fura.
2019. okt. 9. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Élvezi, hogy zavarba hozhat.
2019. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!