Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a barátom folyton a szexről beszél?

Figyelt kérdés

Ha kettesben vagyunk, és beszélgetünk bármiről is, hamar elkezd szexuális célzásokat, és vicceket mondani, és végül mindig az ágyban kötünk ki. Ha elmegyünk valahová, akkor is olyanokat mond, mit csinálna velem, ha otthon lennénk. Ha megkérdezem mit szeret rajtam, csak vigyorog, és azt mondja, mindjárt megmutatja. Tényleg nagyon jó vele a szex, és én is kívánom, ha vele vagyok szinte állandóan, de kezdem úgy érezni, semmi másról nem szól a kapcsolatunk. Mindig is tudtam, hogy ő elég "túlfűtött", és nem az az érzelmes típus, de néha úgy érzem nem is szeret igazán, csak a szexet velem.

Szerintetek normális ez a dolog? Minden férfi ilyen a kapcsolat elején?


22/l


2016. márc. 9. 21:52
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
0%
Így fejezi ki a szeretetét, ha meg tudod, hogy ilyen akkor mi itt a probléma?
2016. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jó szex miatt irígyellek titeket. Én gátlásos vagyok így nehézkés nekem ez a dolog.


Az viszont baj, ha más módon nem fejezi ki a szerelmét, szeretetét. Világíts rá erre. Egy kis romantika, az hiányzik neked így tavasszal :)

2016. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy még sose mondta, hogy szeret, mondjuk én se neki. Mindketten nehezen beszélünk az érzéseinkről, ezért inkább csak félig viccesen szoktunk ilyenekről beszélni. De már azért jó lenne tudni, valójában hogy érez így 3 hónap után, csak egyszerűen nem tudom hogy hozzam fel a témát.


Utolsó, ne aggódj, korábban én is nagyon gátlásos voltam a szexben, de ahogy megismerkedtem a mostani barátommal, annyira rá voltam indulva, hogy nem is jutott időm ilyeneken gondolkozni. :D Szóval csak a megfelelő ember kell hozzá! ;)

2016. márc. 9. 22:11
 4/5 omba ***** válasza:
100%
kicsit beszűkült a gondolkodása, semmi nem mutatja, hogy szeret téged. Dugni szeret, arra pont jó vagy.
2016. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval könnyebben toljátok le a gatyát, minthogy kinyitnátok a szátokat?

Hát... Inkább fordítva kellene lennie, nem?

2016. márc. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!