Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol rontom el? Én csak nyugalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el? Én csak nyugalmat akarok és egy társat. Vidéken élek. Se pláza se wellnes se külföldi nyaralas párti nem vagyok ez ekkora gond hölgyeim?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Én Budapest mellett élek, az ország egyik leggazdagabb településén. Rendszeresen utazom külföldre, "menő", új kocsim van.

Szerinted van nőm? Nincs! Mert nem ettől függ. Nézz ki jól, és a világ végére is elmennek veled (vagy ülnek otthon, a poros borsodi faluban). Ha rosszul nézel ki, akkor az all-inclusive utazás a Maldív-szigetekre sem olyan vonzó.

2019. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ekkora gond. Nem tudnék élni ilyen elszigetelt kornyezetben, de biztos akad, aki igen.
2019. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
bekakálok
2019. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha abszolút nem is vagy hajlandó kimozdulni, az nekem bizony kizáró ok. Én se jövök-megyek állandóan,de ha semmi közös program és sose megyünk sehova, az gáz, ha még havi 1-2 ilyen alkalom sincs. Most persze nem feltétlen külföldre gondolok, lehet országon belül is, egy kávé,stb.
2019. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen, ekkora gond.
2019. okt. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem rontod el, csak rossz gozegben keresel. Inkabb az otthon maradt, videki, kasszas meg pultos csajoknal probalkozz, azok, akik tovabbtanultak vagy mas varodban dolgoznak, nekik kinyilik altalaban a vilag es szukseguk van a fentebbemlitezt dogokra. Mondom ezt ugy, hogy en is egyetemista vagyok.


Nekef mi okoz oromot az eletben, amennyiben ezt a fajta eletmodot eled?

2019. okt. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond. Előbb utóbb megtalálod azt a lányt aki hasonlóan vélekedik, mint te.

Szerintem ezzel semmi probléma. Nem vagyunk egyformák. Így kerek a világ.

2019. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez lenne a probléma, én nő vagyok, ezek mégsem fontosak nekem sem. Érdemes lenne más szemszögből is megközelíteni, hogy miért nem találsz társat.
2019. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Vilag azert van,hogy felfedezd, hogy lehet ugy elni,hogy nincs igenyed uj helyek megismeresere..ezt sose birtam felfogni.
2019. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

ma 09:23


Milyen új helyeket ismertél meg?

Téged nem ismerlek, de ez egy kapitalista propaganda szöveg. Az ismerősi körömben akik ezt hangoztatják, azok 90%-a szelfizget, utazhat, menőzik veleközben pedig

1) azt sem veszi észre ami a saját kis közegében történik

2) fingja nincs hova megy, kiszemel egy gyönyörű turistáknak kijelölt helyet. De ő lepődik meg a legjobban, amikor itthon felvilágosítáják, hogy a szállásátol 30km-re a faluban 3szamarat ér egy nő...


Lehet te kivétel vagy, de utazás nélkül többet tudok a világról, mint legtöbb olyan ember, aki azt hangoztatja, mint te.


Ez egy nyugati betegség csak.

2019. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!