Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lúzer férfiaknak a külsejük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lúzer férfiaknak a külsejük miatt nem lehet soha barátnőjük/feleségük, vagy a személyiségük miatt inkább?

Figyelt kérdés
Mi áll az örök magány hátterében? Azt kizártnak tartom, hogy ezek a férfiak ne akarnának barátnőt, különben nem hiányolnák a nőt az életükből. Mitől függ az, hogy valakinek lesz e valaha barátnője, vagy pedig soha nem lesz?

2019. okt. 19. 11:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha külső alapján a testi külsőséget nézzük, akkor az talán kisebb részben számít. Lehet valaki ronda, de ha ízlésesen öltözködik és ad magára, az hatalmasat dob. Ha emellé még jó személyiség is társul, akkor szerintem nyert ügye van a nőknél.
2019. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Zsoltmester ***** válasza:
90%

A külsőn nem múlik hogy valakinek lesz-e barátnője. Legtöbb nő képes olyannal is össze feküdni aki nem is tetszik neki külsőre. Inkább személyiségjegyeken múlik.

Van aki természetéből adódóan összeférhetetlen, agresszív vagy önző,vagy mind egyszerre. Vagy pszichopata. Vagy olyen értelemben lúzer, de egyébként más dolog érdekli. Ott van például a Sebeők János író,aki egy nagyon okos ember. Olvasott, művelt, de soha nem volt nője. Kinézetre sem olyan akinek könnyű lenne, de egyszerűen nem olyan karakter. Valószínűleg nem is érdekli ez a párkapcsolat téma. Inkább olvas valamit a fekete lyukról mondjuk Stephen Hawking könyvet.

2019. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én a rondaságom mellett életképtelen is vagyok. Gyenge szociális készség. Tehát nem csak a külső miatt.
2019. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Én magamat sosem tartottam csúnyának, sőt, néha-néha rendesen jó képűnek tartom magam, mikor tükörbe nézek. Viszont a mély depresszióm, szociális szorongásom, pánikbetegségem, önbizalomhiányom, zárkózottságom, gyenge kommunikációs képességeim miatt az élet más területein is hátrányt szenvedek. Több mint 7 éve nincs párkapcsolatom. De nem is keresek párt, társkeresőn sem vagyok fent, soha nem is voltam. Nem tudom elképzelni, hogy engem édesanyámon kívül tudna-e bárki szeretni.
2019. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én külsőre elvileg jól nézek ki csak valahonnan van bennem egy olyan hogy a jó hozzám kerüljön utolsónak mintha amikor már mindenki evett én akkor jövök.

Majd ha már mindenkinek köülöttem beteljesült a vágya akkor teljesüljön nekem is és akkor legyen barátnőm 26f szüzike

2019. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Arcvonások, orgánum és ismertség számít. Pl lehetsz akármilyen sportos, ha olyan az arcod, mintha valami véletlenszám generátor telibekapott volna egy Van Gogh portrét. Ha emellé magas hangon beszélsz akkor is eláshatod magad. Ha jóképű és jócsávó vagy, akkor is lehetsz egyedül, ha senki nem tud a létezésedről, vagyis nem mozogsz eleget női körökben.
2019. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

"A külsőn nem múlik hogy valakinek lesz-e barátnője. Legtöbb nő képes olyannal is össze feküdni aki nem is tetszik neki külsőre. Inkább személyiségjegyeken múlik."


Zsoltmester te nem tudom hol láttál ilyet.


Olyan nő aki néz ki valahogy és ennél fogva válogathat a pasik között, még randizni sem megy el egy olyannal, aki nem jön be külsőre neki, nem hogy még lefeküdjön vele.


Egyértelmű, hogy az előnytelen külső tesz lúzerré valakit a nőknél.

Egyetlen jóképű srácot nem ismertem még, aki csajozásban sikertelen lenne.

2019. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Lazy Lover ***** válasza:
Külsõ egyèrtelmū dolog ez èn mèg helyes magas fèrfit nem hallottam panaszkodni hogy nem megy a csajozàs
2019. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Zsoltmester ***** válasza:
48%
7 Elég körülnézni az utcán egy milyen pasijuk van a nőknek nem igazán azt látni hogy jó csajok ne jönnének össze ronda pasikkal. Nem igazán a külső szerint válogatnak a nők.
2019. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mindkettő játszik. De a külső kicsit jobban előtérben van!
2019. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!