Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevés ilyen lúzer típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés ilyen lúzer típusú férfi lehet mint én meg a barátom?

Figyelt kérdés

Mind ketten 30 felett járunk és egyszerűen minden nő elfurdul tőlünk, próbálunk ismerkedni, de egyszerűen semmi. Nem csak a top tízes nőknél próbálkozunk hanem bizony teljesen átlagos duci nőknél is.

Próbáltunk változtatni mindenen, nem vagyunk elhízva


2019. szept. 27. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pénz és car kell, ha nincs akkor bukó
2019. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23 évesen én is így vagyok vele, ha ez vigasztal.
2019. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rockarc ***** válasza:
47%

A probalunk ismerkedni az mit takar? Odamentek kretenkedni vadidegenekhez, akik a hatuk kozepere sem kivannak? Hat igen, fogalomzavarban vagytok, az ismerekedes es a felszedni valakit nem ugyanaz. Vajon az elmult 30 evben ez hogy lehetett ekkora rejtely elottetek?


43F

2019. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az első írta😂
2019. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáltatok már összejönni?
2019. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Lószart nem számít, se a pénz, se az autó. Budapest belső részén 125nm-es lakásban élek, 8 milliós autóm van, és mégis egyedül kelek-fekszek.


Kolléganőm meg lakik a szülei második panellakásában évek óta a középiskolából származó barátjával, akinek nincs semmije.


Pontosan ennyit számítanak az anyagiak. Ha ez lenne a szempont, már egész háremem lehetne...



28F

2019. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak ugyanígy, bár ez nem segít rajtatok (meg rajtam sem). Ha a kinézeted nem kiemelkedő (magas, izmos, jóképű szentháromságból legalább kettőt nem tudsz kipipálni), és különösebben pénzes sem vagy (menő helyen pofás saját ingatlan+átlagfizu legalább négyszeresét kitevő kereset), akkor máris szinte kilátástalan helyzetben találod magadat.
2019. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os, szerinted mi oka van, hogy még nem találtál párt magadnak?
2019. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.


Volt egy 5 éves kapcsolatom, az első. Annak 3 éve lett vége, elhagyott egy másik pasas miatt. Azóta társkeresőztem Pesten, de valahogy 4 hónapnál hosszabb kapcsolatom sosem alakult ki. Az a tapasztalatom, hogy a neten akkora férfidömping van, hogy a lányok nem tudnak leállni: a következő biztosan jobb lesz.


Viszont más lehetőségem nem igazán van. Szoftverfejlesztő mérnök vagyok, ebből adódik, hogy a tanulmányaim során nem sok nővel találkoztam, de a munkahelyemen is ez a helyzet. Aki legalább átlagosan néz ki, ápolt, és nem elhízott, az mind foglalt hosszú évek óta.


A kinézetemmel én nem látok nagy problémát. 192 centi vagyok, 85 kilóval. Kissé gyerekes arcvonásaim vannak, ez esetleg kifogásolható. Ha annyira ronda lennék, nem lett volna egy darab kapcsolatom sem, de engem ezek a kalandok nem vigasztalnak. Minden álmom, hogy megtaláljam életem párját, aki mellett megállapodhatok és családot alapíthatunk.


Talán a személyiségem elviselhetetlen, vagy túl odaadó vagyok - ez utóbbit kaptam már meg nőtől. Mindegy, én a társkeresőzést feladtam, ezentúl a szerencsében bízom. Lesz ami lesz.

2019. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetertek a 6-ossal. Hasonlo nalam is.
2019. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!