Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hol ismerte meg a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol ismerte meg a párját iskolán, munkahelyen, és társkeresőn kívül?

Figyelt kérdés
Egy kis reményfoszlányt szeretnék kapni, hogy még történhetnek csodák, és valaki a "tipikus" helyeken kívül futott bele a szerelmébe.

2019. okt. 20. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a legjobb ismerkedés a barát/barátnő párjának a barátai/barátnői. Szilveszteri buli van, és egy havarodnak a barátnője hívja pár barátnőjét. Kb. az összes barátnőmet így ismertem meg.
2019. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Munka kapcsán egy rendezvényen.
2019. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%

Az első páromat munkahelyen, a második barátnőmet főiskolai rendezvényen ismertem meg. Tehát adott volt a fizikai kontakt.

Gyanítom, a kérdés kimondottan az internetes ismerkedésre van kihegyezve. Nálam az internet alapból ki van csukva, nekem nagyon fontos az, hogy az első benyomás személyesen érjen, s a másik is ugyanebben részesüljön. Hetekig/hónapokig nem egy fantommal, hanem egy hús-vér nővel akarok ismerkedni.

2019. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Közös a hobbink, egy boltban futottunk össze.

Az exem kutyasétáltatás közben, mindig ugyanoda jártunk, és a kutyáink együtt bandáztak.

2019. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
A munkahely, iskola és társkereső a leggyakoribb hely ahol az ember jelen van. Az utcán csak úgy összefutni, mint egy romantikus filmben elég ritka. Ha elmész bevásárolni és megnéz egy lány, úgy sem fogsz odamenni hozzá, hogy leszólítsd. "Szia! Látom méregetsz! Van gazdád?" Hiányzik a tökösség mindkét nemnél. Bizonytalanság, hogy foglalt, vagy sem stb.
2019. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az előző barátommal itt ismerkedtem meg gyakorin. A mostanival meg egy szervezett túrán.
2019. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Villamos megállóban.
2019. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Koncerten.
2019. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy barátnő batárnője volt a illető. Ő maga nem tudott eljönne egy programra mert megbetegedett pont aznap de elülte a b nőjét ha már ki volt fizetve a jegy ne menjen pocsékba.


Ennyi a történet. Tudod szociális élet meg ki kéne mozdulni emberek közé.

2019. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még nem vagyunk hivatalosan egy pár, de egy esküvőn :)
2019. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!