Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy azok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a nők akik vissza írnak társkeresőn vagy Tinderen bejelölnek és nem elhízottak, átlagosak, normális külsejük van, tehát bejönnek, azoknak viszont belsőre irreálisak az elvárásai úgy, hogy nem fogok tudni megfelelni neki?

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint például?
2019. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is nekik kell megfelelned, hanem saját magadnak.
2019. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fejleszd magad tovább, hogy minél férfiasabb és szórakoztatóbb legyél számukra. Vicces, amikor felnőtt emberek széttárják a karjukat, hogy "De hát én ilyen vagyok. Engem így fogadjon el valaki."


Tudod nem kell olyannak lenned egész életedben, amilyenné a gyerekkorodban és kamaszként ért hatások formáltak. Ki tudsz te ennél hozni a belsődből többet is, ami már vonzó lenne sok nő számára. Nyilván nem könnyű és nem máról holnapra, de lehetséges

2019. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!