Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti pasiként mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti pasiként mi értelme barátnőt keresni, ha úgyis mindig lesz egy jobb pasi a kiszemelt lány életében?

Figyelt kérdés

A szűz pasiknak szerintem 3 csoportja van:

* akik válogatósak/nem bírták eddig eldönteni, hogy milyen csajt akarnak

* akik totál lúzerek és tepernek, de mindenki lekoptatja őket

* és a hozzám hasonlók, akiknek olyan alacsony önbecsülése van, hogy inkább meg se próbálja


Belegondoltam, hogy végül is akármilyen nőnél próbálkoznék, úgyis eljönne az életébe olyan pasi, aki tőlem magasabb/szebb/gazdagabb/jobb az ágyban/érdekesebb stb. Miért kellene velem beérnie, mikor jobbat is megkaphat? Én pedig nem akarom betölteni az eldobható rongy/ha nincs ló jó a szamár kategóriájú szerepet. Ezért se kezdeményeztem soha se lányoknál, mert ha baromi nehezen lenne egy csaj akivel összejönnék, úgyis találna tőlem jobbat. Én pedig nem vágyom cuckold kapcsolatra. Abba én lelkileg belerokkannék és összetörnék, ha egy csaj otthagyna/megcsalna egy jobb pasiért.



2019. okt. 20. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hogy háthogyha olyat találsz aki pont szeret és full bejössz neki mindeneddel.
2019. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem egy olyan férfi tetszik tetőtől-talpig akire mások csak nagyokat néznek, mi tetszik benne.

Van nála jóképűbb, de nekem mégis ő kéne úgy ahogy van.

Számomra ő A férfi.

2019. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#10: Szerencsére van annyira erős az önbecsülésem, hogy ne vetemedjek arra, hogy számtalan megcsalás/megalázás és hülyének nézést követően összejöjjek egy olyan csajjal, aki esetleg már nem meri megtenni, hogy ne legyen hűséges, ne adj isten más pasira nincs is igénye mellettem.
2019. okt. 20. 21:13
 14/20 A kérdező kommentje:
Mert én nem egy bikinidarab vagyok, amit csak úgy fel lehet bármikor próbálgatni, hogy aztán valakinek az x tucatból megtetsszen és elvigye.
2019. okt. 20. 21:16
 15/20 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel az emberek 99.99%a ne keressen párt, mert úgy is lesz egy szellemileg fejlettebb.
2019. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A fő problémád barátom, hogy a felsorolásod 3. kategóriájába sorolod magad (öbecsülés hiánya). A nők számára ez meg nem túl szexy... ha te leírod előre magad, akkor ne várd, hogy más "erőt" lásson benned.

Egyébként is mindenkinél van jobb - de akinek van vér a pucájában az igenis tudja, hogy túl tud tenni a legsármosabb szépfiún is - na nem a külsejével, hanem azzal ami benne van, odafigyeléssel, kedvességgel, azzal hogy ismeri a párját.

2019. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
semmi, én is rájöttem már
2019. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

,, túl tud tenni a legsármosabb szépfiún is - na nem a külsejével, hanem azzal ami benne van, odafigyeléssel, kedvességgel, azzal hogy ismeri a párját."


Nagyon poénos vagy, az a baj, hogy h esélyt sem kapod meg a nőtől h túltegyél rajta. Mert ha van a közelében (márpedig mindig van pár minden valamire való lány körül) egy szépfiú, aki nem is csóró mint a templom egere, akkor nagyjából 1% h téged fog helyette választani. Szóval az esélyét sem kapod meg h túltegyél rajta, ez a bökkenő.

2019. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Hagyd a csudába, papa! Mármint ne a párkeresést, hanem a negatív gondolkodást! Tessék nyitni, még ha párszor meg is égeted majd magad. Na, fel a fejjel, és hajrá! Ha meg sem próbálod, sosem tudod meg mi lett volna ha. :)))
2019. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szívem szerint mondanám én is, hogy hagyd az egészet, mert nincs értelme, de mivel én is ugyanígy gondolkodom, mint te, tudom magamról, hogy mennyire megnyomorít ez az egész.


Az a baj, hogy nem tudok másképp gondolkodni. Mintha a rendőr nyomozónak mondanád, hogy ne gyanakodjon. Vagy a filozófusnak, hogy ne agyaljon annyit. Vagy az élsportolónak, hogy lazítson és ne eddzen annyit.


Az a baj az egésszel, hogy igazságon alapszik a dolog. Vagyis: "A 8 milliárd ember közül senki sem pótolhatatlan, mindenkinek van potenciálisan rengeteg "párja" akivel kisebb-nagyobb mértékben összeillenek.


Az együtt töltött idő, emlékek, stb. pedig kialakít egyfajta kötődést a megszokás által.


Még egy ideális esetben, ahol mind a két fél tényleg jin és jangként megtalálja egymást is bármikor jöhet egy olyan csábító, aki felkelti a nő érdeklődését és ha ez rosszkor jön, akkor kész is a megcsalás.


És ez egy IDEÁLIS kapcsolat, ami a való életben ritka, itt inkább az a gyakori, hogy "külsőre oké, belsőre is oké, adjunk egy esélyt a kapcsolatnak."


Ebből pedig minden következik, de a legritkább esetben az, hogy még évek múlva is felhőtlen és boldog minden.

2020. ápr. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!